1.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

FŠ Třebíč udolala Stařeč

31

Sedm branek a těsná výhra hostů. To bylo k vidění ve Starči.

Hosté po poločase vedli

Od začátku zápasu byli aktivnější hosté a vypracovali si několik dobrých příležitostí. Hra se postupně vyrovnávala a v 17. minutě po velmi pěkné akci šli domácí do vedení díky Strouhovi - 1:0. Bohužel soupeř brzo nejen vyrovnal, ale šel i do vedení. Oběma brankám předcházeli situace, které se jevily, a to nejen z lavičky, jako postavení mimo hru. Nicméně vedení hostů po prvním poločase odpovídalo dění na hřišti. Prosadili se Jeřábek s Adamem - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Ve druhém poločase domácí brzy inkasovali, když se po sedmi minutách trefi Adam - 1:3. To domácí probralo. Martin Linhart ještě z dorážky neuvěřitelně prázdnou branku netrefil, ale Pislcajk v 69 minutě už z otočky pohotově trefil přesně k tyči - 2:3. Snaha o vyrovnání a vedla k celé řada střel, kdy musel zasahovat nejen brankář hostí, ale i hráč vykopávající míč směřující do branky. Vyrovnání se domácí přece jen dočkali brankou po rohu, když Rambousek míč ideálně „zakroutil“ do branky - 3:3. V nastalé euforii domácí propadli v obraně a hned inkasovali - 3:4. V samotném závěru domácí využili špatnou rozehrávku hostí, ale prudký přízemní centr Linharta nedokázal Pislcajk sám před prázdnou brankou usměrnit.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Utkání mělo velmi dobrou úroveň a za předvedený výkon by mu určitě více slušela dělba bodů. První půli byli hosté o něco lepší, ale druhá půlka byla po většinu času v naší režii. Ztracené důležité body velmi mrzí, naopak s výkonem panuje po delší době spokojenost. Z naší strany těžko někoho vyzdvihovat, všichni tentokrát odvedli velmi dobrou práci. Zmíním jen Dana Tomka, který tentokrát zaskakoval na pozici stopera (kde nám dlouhodobě chybí tři, čtyři hráči) a vedl si velmi dobře.

SK Fotbalová škola Třebíč
Filip Křen (asistent trenéra): V první půli jsme hráli slušně, dobře kombinovali, ale akce jsme nedotáhli do gólu. Po pauze jsme už podvědomě slavili zimní přestávku, polevili jsme v defenzivě a celkem snadno jsme dvakrát inkasovali. I tak si po po průměrném výkonu, ale zaslouženě, odvážíme tři body.

D. Obůrka [-] - M. Pislcajk [-] , R. Ježek [-] , M. Linhart [-] , F. Strouha [-] , M. Bříza [-] , O. Mařan [-] , J. Rambousek [-] , L. Lauš [-] , D. Tomek [-] , R. Linhart [-]

J. Slatinský [-] (46. M. Ustohal [-] ) - L. Tomek [-] , V. Lampíř [-] , V. Dvořák [-] , M. Filipec [-] (46. J. Hobza [-] ) - T. Oberreiter [-] (86. F. Křen [-] ) , T. Růžička [-] , O. Jeřábek [-] , L. Hráček [-] - D. Adam [-] , M. Hobza [-] (67. T. Pomanka [-] )

ŽK: 54. D. Kašiár , 89. M. Pislcajk .
Hráči zápasu: D. Tomek - J. Hobza , D. Adam .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: FRYČ Vlastimil - KALINA Oldřich, VÍDENSKÝ Bohumil.