13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Souboj rezerv pro domácí

32

Hosté celý zápas tahali za kratší konec a odjeli bez bodu.

Domácí po půli vedli

Áčka se utkala v neděli ve Velké Bíteši. Souboj béček viděla v sobotu Polná. Vzruch přinesla 20. minuta hry, ve které padly hned dvě branky. Nejprve poslal hosty do vedení Svoboda - 0:1. Hned na to hosté chybovali v rozehrávce a byli za to potrestáni. Střelcem byl Juříček - 1:1. Domácí dokázali ještě před přestávkou otočit výsledek na svoji stranu. Těsně před odchodem do kabin poslal domácí do vedení Sedmík - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

I ve druhém dějství se hrálo především ve středu pole, i tak si však hrstka diváků na branky přišla. V 66. minutě poslal domácí do dvougólového vedení jejich nejlepší střelec Čaloud - 3:1. Hosté se hnali za snížením a nakonec se dočkali branky v 88. minutě, kdy domácí síť rozvlnil Jakeš - 3:2. Snahu hostů však utnul v 90. minutě Jirka, který dal výsledku konečnou podobu - 4:2.

Polná jede v dalším kole do Rudíkova. Velká Bíteš hraje na svém hřišti s Nedvědicí.

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek (trenér): Utkání jsme nezvládli, byl to z naší strany asi nejhorší podzimní výkon. Chyběl nám pohyb, bojovnost, chuť se porvat o výsledek. Domácí nás jejich jednoduchou hrou donutili k chybám a naprosto zaslouženě zvítězili.