7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Polná otočila s Přibyslavicemi

30

Hosté po půli vedli, ale domácí po přestávce spustili kanonádu.

Hosté po půli vedli

Polná na body čekala až do šestého podzimního zápasu, kdy svoji sérii bez body rázně utnula.

První poločas nenasvědčoval tomu, že by hosté měli odjet s debaklem. Vyrovnaný průběh přinesl vedení hostům, když se trefil Lopatář, který v 18. minutě otevřel skóre.

Domácí po pauze rozhodli

Domácím vyšlo střídání, když jejich hru oživil rychlonohý Voráč. Ten vstřelil hattrick během dvanácti minut a rázem domácí vedli o dvě branky - 3:1. Hosté byli jako opaření a zcela je dorazil Smutný, který v 66. minutě vstřelil čtvrtou branku domácího celku - 4:1. V 75. minutě se po osmi minutách na hřišti trefil i další střídající hráč domácích Čaloud - 5:1. V posledních deseti minutách domácí přidali ještě dvě branky, když se nejprve trefil Juříček - 6:1. Chvíli na to snížil Lopatář - 6:2. Vzápěti se podruhé v zápase trefil Čaloud - 7:2.

Rezerva Polné jede v dalším kole do Bohdalova. Přibyslavice čeká domácí zápas s Nedvědicí.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Na dnešní zápas musíme co nejrychleji zapomenout. První půli jsme odehráli celkem dobře, ale druhá byla opět katastrofální. Není to poprvé, co jsme druhý poločas odpadli. Myslím, že už můžu říct, že se momentálně nacházíme v krizi.