4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

V Nedvědici bez branek

28

Zápas v Nedvědici branku nepřinesl a domácí ztratili první body.

V prvním poločase bez branek

Ve 3. kole Nedvědice přivítala Velký Beranov a chtěla navázat na předchozí dvě vítězství. Hra se hodně přelévala nahoru dolů, nějaké náznaky šancí si oba týmy dokázaly vytvářet, ale kýžená branka nepadla. Poločas tak skončil 0:0, pravděpodobně zaslouženě.

Ani po přestávce branka nepadla

Ve druhém poločase začalo být rušno před oběma brankami. Nedvědičtí zahodili minimálně dvě gólové šance, kdy nejprve Matěj Pachlopník nedoklepnul nacentrovaný míč na zadní tyči uvnitř malého vápna a potom po dobře rozehraném přímém kopu těsně minul levou tyč hostující branky Ladislav Trdý. Velký Beranov měl také několik jasných šancí, přičemž v některých byl už překonán domácí brankář a míč z brankové čáry vykopávali stopeři Nedvědice.

Nedvědice jede v dalším kole do Polné. Velký Beranov hostí Jaroměřice.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): Zápas měl svoji kvalitu, viděli jsme spoustu velkých šancí na obou stranách a remíza je tak dle mého názoru na místě.

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): Zvládli jsme začátek, které jsme tu doposud měli velmi špatné a v první půli jsme měli nějaké možnosti, stejně tak ale i domácí. Hlavně nám dělaly potíže dlouhé auty a zarputilost domácích. Největší naše dvě šance dokázali odkopnout z brankové čáry, což mrzí. Ovšem i my jsme měli své štěstí při šancích soupeře. Z celkového pohledu napínavý fotbal a spravedlivá remíza.

D. Havlík [-] - Z. Prudký [-] (82. P. Pokorný [-] ) , M. Vašíček [-] (88. J. Sytař [-] ) , D. Mareš [-] (62. D. Houdek [-] ) , M. Pachlopník [-] (73. D. Kolbábek [-] ) , F. Škutchan [-] (80. J. Doušek [-] ) , M. Vašíček [-] , D. Bracek [-] , L. Trdý [-] , R. Krejčí [-] , L. Jirásek [-]

P. Procházka [-] - A. Svoboda [-] , M. Křenek [-] , M. Kovařík [-] , J. Pýcha [-] , R. Kittler [-] , J. Pokorný [-] (76. M. Havlín [-] ) , P. Novák [-] (46. M. Trnka [-] ) , K. Eliáš [-] , R. Ganzwohl [-] , J. Štumar [-]

ŽK: 55. J. Štumar , 55. K. Eliáš .
Hráči zápasu: R. Krejčí , M. Vašíček - M. Křenek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Pfeifer Michal - SRŇÁNEK Lukáš, LUŇÁČEK Ondřej.