2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

Premiéra vyšla FŠ Třebíč na jedničku

33

Velký Beranov pocítil sílu nováčka z třebíčského okresu.

Domácí po poločase vedli

Domácím vyšel vstup do sezóny i do zápasu na jedničku. Skóre otevřel po hrubce hostujícího brankáře Procházky Minář a domácí už v 8. minutě vedli - 1:0. Hosté byli jako opaření a stěží zachytávali kombinaci domácího celku. To vyústilo v další dvě branky. Ve 20. minutě zvýšil vedení domácích Ustohal - 2:0. O tři minuty později uklidnil třebíčskou FŠ Oberreiter - 3:0. Poté se do hry dostali i hosté, vypracovali si pár nadějných pozic, ale v koncovce se jim nedařilo.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se sice snažili, ale i ve druhém dějství se nejdříve prosadili domácí. Ve 48. minutě Adam zvyšoval už na 4:0. 160 diváků potěšili třebíčští naposledy v 68. minutě, kdy proměnil po faulu Štumara na Hobzu penaltu Růžička a zvýšil na rozdíl pěti branek - 5:0. Hosté se své jediné branky dočkali v 79. minutě, když se po pěti minutách na hřišti trefil Havlín a snížil na konečných 5:1.

FŠ Třebíč jede v dalším kole do Luk nad Jihlavou. Velký Beranov hraje na svém pažitu s rezervou polenského Slavoje.

SK Fotbalová škola Třebíč
Filip Křen (vedoucí): Jsme spokojeni s tím, že máme tři důležité body a vstup do soutěže nám vyšel, tak jak jsme si přáli. Jen škoda těch nevyužitých šancí. Vytvořili jsme si jich za celý zápas mnoho, ale bohužel jsme odevzdaného soupeře nedokázali více potrestat. Vítězství nepřeceňujeme. Nedostatky v naší hře zatím jsou a o to víc budeme na svém herním projevu dále pracovat.

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): Domácí se hned v prvním kole prezentovali jako velmi fotbalový a ambiciozní tým. Jejich herní projev a individuální schopnosti byly na výsledku znát.I my jsme měli své šance, bohužel jsme nedokázali lépe zakončit. Soupeř vyhrál zaslouženě.

J. Slatinský [-] - T. Oberreiter [-] (86. T. Pomanka [-] ) , V. Dvořák [-] , M. Filipec [-] (46. D. Adam [-] ) , L. Tomek [-] - O. Jeřábek [-] , M. Ustohal [-] (64. M. Hobza [-] ) , M. Bukáček [-] (46. J. Roupec [-] ) , L. Hráček [-] , M. Minář [-] - T. Růžička [-] (89. F. Křen [-] )

P. Procházka [-] - J. Pýcha [-] , A. Svoboda [-] , M. Trnka [-] , P. Novák [-] (74. M. Havlín [-] ) , M. Kovařík [-] , R. Kittler [-] , F. Smejkal [-] (58. K. Eliáš [-] ) , J. Pokorný [-] (64. M. Křenek [-] ) , R. Ganzwohl [-] , J. Štumar [-]

ŽK: 66. V. Dvořák , 80. L. Hráček , 90. J. Roupec - 58. P. Novák , 68. J. Štumar , 79. R. Ganzwohl .
Počet diváků: 160. Rozhodčí: ŠRÁMEK Zdeněk - KUBEŠ Petr, PAVELEC Vojtěch.