2.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020

52. D. Lehký (vl.) , 63. M. Vašíček , 90. P. Pokorný - 8. M. Skryja
32

Nedvědičtí v prvním kole potkali nováčka z třebíčského okresu a slaví tři body.

Hosté po půli vedli

Hned v osmé minutě domácí brankář Havlík přihrál z odkopu míč soupeřově útočníkovi stojícímu na velkém vápně a pro Martina Skryju nebyl problém otevřít skóre - 0:1. Inkasovaná branka s domácím celkem zamávala a jeho hra byla plná nepřesností a individuálních chyb. Hosté se prezentovali důrazným a poctivým fotbalem. I tak si domácí vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale ty nevyužili.

Domácí po pauze rozhodli

Do druhé půle vstoupili domácí s odhodlaním utkání zlomit, i když se jejich hra se moc nezlepšila. V 52. minutě Zdeněk Prudký zatlačil na obranu Rudíkova, brankaři hostů propadnul centrovaný míč a Lehký poslal míč do vlastní sítě - 1:1. V 63. minutě přišla jedna z pohlednějších akcí. Filip Škutchan poslal míč do křídla na Davida Mareše, který se uvolnil přes obránce a lehkým centrem našel naběhnutého Martina Vašíčka, který hlavou poslal míč k tyči - 2:1. Rudíkov si poté dokázal vytvořit gólové šance, které však neproměnil. V závěru do otevřené obrany dal výsledku konečnou podobu Pavel Pokorný, který uklidil do prázdné brány míč po individuální akci a výborném balónu od Petra Sytaře - 3:1.

Nedvědice jede v dalším kole do Stonařova. Rudíkov hraje na svém pažitu s Jaroměřicemi.

SK Pernštejn Nedvědice
David Mareš (hráč): Tři body jsou pro nás na start sezony velmi důležité. O to víc, když jsme v zápase nebyli lepším týmem. Utkání jsme ale ubojovali.

FK Rudíkov
Vladimír Šula (vedoucí): Herně to z naší strany nebylo špatné, ale bohužel jsme neproměnili několik vyložených šancí, a to nás stálo lepší výsledek.

D. Havlík [-] - D. Bracek [-] , M. Vašíček [-] , M. Pachlopník [-] , M. Havlíček [-] , D. Mareš [-] (87. J. Sytař [-] ) , F. Škutchan [-] , P. Sytař [-] , L. Jirásek [-] , Z. Prudký [-] (83. P. Pokorný [-] ) , L. Trdý [-]