7.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020

--

Dukovany potřetí za sebou padly, tentokrát v Želetavě

22. V. Čurda , 70. T. Vrbka
11

Lehkou výsledkovou krizi zažívají dukovanští, z těžkých tří zápasů nevytěžili jediný bod.

Domácí šli do vedení

Do zápasu vstoupili lépe fotbalisté z Želetavy, kteří svého soupeře přehrávali a vytvořili si velké množství šancí na gól. První šance se ujala po dvaadvaceti minutách zápasu, když rozvlnil hostující síť k radosti domácích příznivců želetavský Vojtěch Čurda - 1:0. Domácí byli lepší, ale také Dukovany měly dvě slibné šance, které však neproměnily a do kabin se tak šlo za stavu příznivějšího pro domácí borce.

Domácí pečetili vítězství druhým gólem

Hosté se ve druhém poločase trošku osmělili a vytvořili si v průběhu druhé půle několik slušných příležitostí, které však zůstaly podobně jako ty z prvního poločasu nevyužity. Trestali tak domácí, v 70. minutě zvýšil na 2:0 domácí Tomáš Vrbka a otupil naděje hostů na bodový zisk.

SFK Dukovany 2001
Josef Černý, hráč: První poločas z naší strany nebyl moc dobrý, soupeř nás přehrával. Ve druhém poločase už jsme místy soupeře přehrávali, ale nevyužili jsme šance. Soupeři gratuluji k zaslouženému vítězství.