10.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

Chotěboř doma porazila tým Okříšek.

22

Chotěboř v 10. kole přivítala doma Okříšky a zvítězila bez komplikací 2-0.

Chotěboř byla jasně lepší.

Domácí byli od začátku lepší, ale první branka přišla až ve 40. minutě trefil se domácí útočník Hanousel. Skóre první půle se potom už nezměnilo...

Chotěboř dále dominovala.

Ve druhém poločase se hrálo opět přeážně na polovině hostí.. Domácí měli šance a hosté občas útočili v brejku. v 70. minutě centroval z lajny křídelník Bělovský, jehož centr si našel ve vápně domácí Janda a navýšil skóre na 2-0 pro Chotěboř..Hosté si v závěru vytvořili dvě šance ze standartek, ale branku nedokázali vstřelit.