4.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Chotěboř doma nepřipustila žádné překvapení a porazila Novou Ves.

16

Domácí fotbalisté jsou zatím v letošní sezóně doma stoprocentní. Ve 4. kole porazili Novou Ves 3-1.

První poločas byl hodně vyrovnaný

Nová Ves chtěla v Chotěboři ukázat, že nepřijela jenom bránit, jenomže první slovo v zápase měl už ve 3. minutě domácí Somerauer, když po nádherném centru Hanouska uklidil míč za záda brankáře Fuksy. Po brance, jakoby Chotěboř usnula na vavřínech a začali tvořit hosté. Už ve 26. minutě nádhernou střelou srovnal Jan Šandera.

Ve druhé půli domácí rozhodli o výhře.

Do druhé půle nastoupila úplně jiná Chotěboř, než ta, která hrála druhou polovinu první půle. V 66. minutě Moravec poslal do vápna krásný centr a domácí útočník Adam Nedvěd rozvlnil síť Nové Vsi. Hosté se potom snažili hru zdramatizovat, ale po ztrátě balónu zakončil brejkovou situaci Luboš Dvořák a upravil na konečných 3-1 pro domácí.