2.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

--

--

Okříšky na úvod doma padly, přemožitelem byla Nová Ves u Nového Města na Moravě

20

Hosté zaskočili domácí Okříšky a hned od úvodu zápasu na soupeře nastoupili s vysokou bojovností a zaslouženě si odvezli tři body.

Hosté začali hodně z ostra.

Do utkání vstoupili jako uragán hosté. Již v 1. minutě po chybě domácí obrany střílel Šandera Jan a jeho pokus skončil v domácí brance – 0:1. Pro domácí hráče to byl na úvod šok. Hosté byli při chuti a v 15. minutě zvýšil jejich vedení Nečas, který
z trestného kopu krásně zatočil míč do vzdálenější šibenice domácí branky – 0:2. Domácí si po takovém začátku nevěděli s hostujícími hráči rady. Navíc se ve 28. Minutě, po dalším přečíslení, dostal k míči Starý a zvýšil na hrozivých – 0:3

Domácí ve druhé půli zabrali, ale bylo to málo.

Domácí se ve druhém poločase snažili utkání zdramatizovat. V 52. Minutě, po individuální akci Večeři, míč propadl ve vápně k Rampírovi, ale ten netrefil prázdnou branku. V 70. minutě si míč vyměnil Tůma s Rampírem, ale jeho pokus srazili hostující hráči na roh. Vzápětí propadl odražený míč po akci Trnky k Dubskému, ale jeho střelu kryl hostující brankář. Hosté si výsledek do konce utkání pohlídali a zaslouženě si odvážejí první podzimní body.

SK Huhtamaki Okříšky
Radek Ryšavý (hráč): Měli jsme špatný vstup do zápasu, když jsme hned v první minutě dostali gól, což nikomu nepomůže a těžko se potom tým zvedá. V první půlce jsme byli všude pozdě a dostali jsme další 2 góly. O poločase jsme si řekli, že do druhé půlky vstoupíme, jakoby to bylo 0:0 a zkusíme s výsledkem něco udělat. Nějaké šance jsme si vytvořili, ale branku jsme bohužel nedali. Nutno uznat, že soupeř předvedl kvalitní hru.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě
Jan Nečas (hráč): Začali jsme výborně, hned z úvodu jsme dali dva rychlé góly a to nám pomohlo. Přidali jsme pak třetí gól a už to bylo dobré. Ve druhé půli hosté měli ještě nějaké šance, ale my jsme si to už pohlídali a zaslouženě jsme vyhráli.

L. Fiala [-] - M. Mašek [-] , V. Němec [-] , M. Dočekal [-] , P. Dubský [-] , T. Dočkal [-] (77. T. Binka [-] ) , R. Ryšavý [-] , M. Zeman [-] (55. T. Trnka [-] ) , F. Rampír [-] (74. F. Koreš [-] ) , K. Vostal [-] (46. R. Tůma [-] ) , I. Večeřa [-]

J. Fuksa [-] - M. Žák [-] , J. Šandera [-] , J. Šandera [-] (57. V. Novotný [-] ) , O. Starý [-] , M. Novotný [-] (82. T. Nečas [-] ) , F. Nečas [-] , M. Kuchta [-] , J. Krejčí [-] , V. Komínek [-] (65. J. Ptáček [-] ) , J. Havlík [-]

Počet diváků: 160. Rozhodčí: PORUPKA František - ROSICKÝ Pavel, LANDSMAN David.