PORUPKA František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Beranov - Želetava 2:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Žirovnice - Vel. Meziříčí B 1:1 (1:1) 22.10. 14:30 -
AFC B - Telč 2:1 (1:0) 16.10. 14:00 -
Počítky B - Březí 2:4 (0:2) 08.10. 15:00 -
Dukovany - Náměšť 1:2 (1:0) 01.10. 15:00 -
Nové Město B - Vel. Meziříčí B 3:1 (1:1) 17.09. 15:30 -
Maraton - Polná 4:0 (2:0) 04.09. 16:00 -
Sapeli - Rapotice 4:1 (2:1) 28.08. 10:30 -
Hamry - Bohdalov 2:2 (0:1) 21.08. 16:30 -
Polná - Žirovnice 1:1 (0:0) 07.08. 16:30 -
Speřice - Náměšť 4:1 (1:0) 08.06. 18:00 -
Přibyslav - Chotěboř 1:2 (0:0) 05.06. 16:30 -
Žirovnice - Speřice 0:2 (0:1) 21.05. 13:30 -
Sapeli - Přibyslav 3:0 (1:0) 15.05. 10:30 -
Bedřichov - Speřice 0:4 (0:1) 30.04. 16:30 -
Stařeč - Hamry 1:1 (0:0) 24.04. 16:00 -
Okříšky - Přibyslav 2:1 (1:0) 23.04. 15:00 -
Ledeč - Chotěboř 1:2 (0:1) 10.04. 15:30 -
Maraton - Bedřichov 4:0 (3:0) 27.03. 10:15 -
Přibyslav - Nové Město B 3:3 (1:2) 10.10. 15:00 -
Maraton - Chotěboř 2:0 (1:0) 26.09. 15:30 -
Ledeč - Speřice 0:4 (0:2) 05.09. 16:00 -
Přibyslav - Žirovnice 2:3 (0:1) 22.08. 16:30 -
Sapeli - Speřice 0:5 (0:3) 08.08. 10:30 -
Budišov-Nárameč - Rad. Svratka 3:1 (0:1) 04.10. 15:00 -
Náměšť - Ledeč 3:1 (2:0) 26.09. 15:30 -
N. Rychnov - Kamenice 3:2 (2:2) 30.08. 15:00 -
FŠ Třebíč - Hamry 1:3 (1:1) 16.08. 16:30 -
Telč - Kostelec 4:0 (2:0) 20.10. 14:30 -
Kožlí - Pohled 0:1 (0:0) 22.09. 15:30 -
Křoví B - Bory B 1:2 (1:2) 15.09. 16:00 -
Vlachovice - Polnička B 3:2 (2:1) 07.09. 16:00 -
Přibyslav - Ledeč 1:1 (0:1) 25.08. 16:30 -
Polná B - Stonařov 2:5 (1:2) 11.08. 16:30 -
Okříšky - Nová Ves 0:3 (0:3) 09.08. 17:30 -
Košetice - Chotěboř 3:2 (3:0) 15.06. 16:30 -
Nová Ves B - Rozsochy 1:2 (0:1) 27.04. 16:00 -
Pohled - Habry 3:0 (3:0) 21.04. 16:00 -
Okříšky - Ledeč 1:1 (0:1) 03.11. 13:00 -
Speřice - Košetice 2:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Náměšť - Sapeli 3:1 (0:1) 30.09. 15:30 -
D. Rožínka - Jimramov 3:2 (1:0) 23.09. 15:30 -
Ledeč - Košetice 1:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
HFK Třebíč - Přibyslav 6:2 (4:1) 17.08. 17:00 -
Ledeč - Kouty 9:3 (4:1) 10.06. 16:30 -
Maraton - Okříšky 1:1 (0:1) 20.05. 16:30 -
Vír - Jimramov 1:3 (1:0) 08.05. 16:30 -
Jaroměřice - Nová Ves 1:4 (1:2) 01.05. 16:30 -
Rokytnice - Rantířov 4:1 (1:1) 29.04. 16:00 -
Křoví B - Jívoví B 7:6 (4:2) 28.04. 16:00