5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2019-2020

--

--

31. D. Frühauf (p.) - 18. R. Trachta , 21. V. Božovský (p.)
20

Lomnice nad Lužnicí zvítězila v Nové Bystřici. Domácí poprvé v sezóně prohráli a nevyužili možnost jít do čela tabulky.

Podrobnosti připravujeme

TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí
Michal Rybák - trenér: Úvod utkání byl od začátku hodně zajímavý, hra byla v docela vysokém tempu a přelévala se ze strany na stranu. K vidění byly šance na obou stranách. My jsme po hlavičce Nohavy trefili tyč, na druhé straně předvedl Vala výborný zákrok, když zlikvidoval tvrdou tečovanou střelu. V 18. minutě jsme se dostali do vedení, kdy po výkopu Valy, Nohava hlavou prodloužil za sebe, Trachta ustál souboj s domácím stoperem a poté propálil gólmana. Za 3 minuty jsme se radovali podruhé, když Božovský z penalty po faulu na Honzu Burdu zvýšil na 2:0. Potom nás výborným zákrokem opět podržel Vala. Bystřice zvyšovala tlak a z toho vypramenil náš zbytečný penaltový faul a v 31. minutě snížení na 2:1. Bystřici to vlilo ještě více sil a do konce poločasu nás zatlačili a hrozili převážně ze standardních situací. Druhý poločas pokračoval jak první skončil. Bystřice byla stále ve větším tlaku, hrozila se standardek, ale nám se velkou bojovností dařilo tlaku odolávat. Několikrát kluci skákali do střel. V tu chvíli jsme měli možnost navýšit vedení, ale Jirka Burda trefil po samostatném uniku břevno a další náznaky se nám nepodařilo dotáhnout do konce. Vedení jsme s vypětím všech sil dokázali udržet a po velice náročném utkání jsme si připsali první body. Kluky musím opravdu pochválit za neskutečnou bojovnost. Bystřice předvedla velice dobrý výkon, odtud se body lehko odvážet nebudou.

TJ Jiskra Nová Bystřice
P. Podolský [-] - V. Brabec [-] , A. Benkovský [-] - - - F. Kapias [-] , J. Schramhauser [-] , P. Celý [-] , O. Brus [-] , D. Frühauf [-] , P. Bobál [-] , J. Havel [-] , V. Hašek [-]

O. Vala [-] - P. Pancíř [-] , V. Nohava [-] (90. T. Vačkář [-] ) , P. Řehoř [-] , M. Rakušan [-] (89. P. Hrubý [-] ) , V. Božovský [-] , R. Trachta [-] (69. J. Burda [-] ) , J. Burda [-] (72. L. Čáp [-] ) , V. Glaser [-] , T. Kabele [-] , M. Šachl [-]

ŽK: 76. P. Bobál - 28. P. Pancíř , 59. V. Nohava , 61. V. Glaser , 81. M. Šachl , 90. P. Hrubý , 90. O. Vala .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: KOLLMANN Jaroslav - BLAŽEK Vladislav, ŠŤASTNÝ Jiří.