--

--

26. D. Kovář , 28. L. Mužík (p.) , 49. R. Kopa (vl.) - 18. . Paixao (p.) , 34. R. Kopa , 40. . De , 44. R. Kopa , 66. V. Vejr (p.) , 85. A. Angelozzi
9

Toto kolo bylo bohaté na divoké výsledky, což potvrdilo i utkání v Pardubicích, kam přijela Mladá Boleslav. Domácí v prvním poločase i vedli, přesto prohráli vysoko 3:6.

FK Pardubice B
Kamil Řezníček - trenér: Utkání se nám herně ani výsledkově nepodařilo a na velice kvalitního soupeře jsme nestačili. Boleslav se ujala vedení, nám se podařilo během dvou minut výsledek otočit, bohužel jsme však do poločasu třikrát inkasovali po hrubých individuálních chybách. Začátek druhé půle nám vyšel a vstřelili jsme kontaktní branku, vše však zhatilo vyloučení Mikera a v deseti jsme již na zvrat v utkání neměli a ještě jsme obdrželi dvě branky.

FK Mladá Boleslav B
Milan Pechanec - trenér: V utkání jsme chtěli vyhrát, což se nám podařilo. V prvním poločase náš výkon nebyl přesvědčivý, začali jsme celkem dobře a vedli jsme 1:0, ale poté Pardubice otočily výsledek na 2:1. Závěr poločasu jsme zvládli výborně a druhý poločas jsme si už pohlídali.

Š. Hrnčíř [-] - J. Miker [-] , T. Kepl [-] (46. L. Zelenka [-] ) , P. Sokol [-] (72. J. Park [-] ) , S. Lee [-] (82. R. Řezníček [-] ) , L. Mužík [-] , D. Kovář [-] (86. T. Outrata [-] ) , T. Lněnička [-] (56. O. Pavlas [-] ) , F. Čihák [-] , J. Sláma [-] , L. Zukal [-]

P. Mikulec [-] - A. Anderson [-] , V. Vejr [-] (82. A. Angelozzi [-] ) , L. Glöckner [-] , J. Král [-] (46. M. Dohnalík [-] ) , R. Kopa [-] , D. Komárek [-] (72. D. Haladei [-] ) , . De [-] , R. Alhassan [-] (70. O. Rudzan [-] ) , A. Křapka [-] , . Paixao [-]

ŽK: 56. A. Anderson . ČK: 58. J. Miker .
Hráči zápasu: V. Vejr , R. Kopa .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Mudra Zdeněk - PASTYŘÍK Vladimír, ŠPINDLEROVÁ Zuzana.