--

--

Zlín dostal v Hlučíně trojku

18

Zlínské rezervě se také nedaří. V dalším utkání zlínští mladíci cestovali do Hlučína, kde bez posil A týmu prohrávali již v poločase o dvě branky. Ve druhé půli přišlo zlepšení, ale ani to nestačilo, a tak domácí na konci zápasu ještě přidali třetí branku a zaslouženě vyhráli.

Dvoubrankové vedení

„Soupeř využil své příležitosti, proto vyhrál zcela zaslouženě. My jsme doplatili na nezkušenost a naivitu v některých situacích. Pro nás to byla dobrá škola, s hrou ani výsledkem samozřejmě spokojený nejsem. Myslel jsme si, že se o to více porveme,“ prohlásil kouč poražených.

V prvním poločase neměl Jelínek radost ani z přístupu mladých svěřenců. „Hráči běhali od ničeho k ničemu. Nedali tomu maximum,“ zlobil se náročný trenér, který mužstvu o poločasové přestávce důrazně domluvil.

Navýšení vedení

Efekt v podobně snížení se ale nedostavil. „Bouřka v kabině přinesla do naší hry lepší pohyb. Najednou jsme byli daleko víc na balonu. Soupeře jsme zatlačili. Bohužel nemáme zkušenosti a zatím nevíme, jak s balony naložit. Takže jsme zase hráli pouze po šestnáctku. Vážnější příležitosti nepřinesly ani standardní situace", doplnil Jelínek.

Herní rozpoložení béčka Fastavu nejlépe demonstruje situace po chybě domácího gólmana Kodeše. Na hosty zívala prázdná branka, mladí ševci ale nedokázali ani zakončit.

Hosty z Baťova města srazila v Hlučína hrubá individuální chyba, kterou už v 10. minutě potrestal Hudeczek. Druhý gól Hlučína zaznamenal po půlhodině hry Pyclík a triumf Severomoravanů v závěru završil Wolf.

Béčko Zlína vůbec nebezpečné nebylo, po porážce 0:3 zůstalo předposlední. Vylepšit bídnou bilanci se rezerva Fastavu pokusí za týden v neděli proti Petřkovicím.

V dalším kole se béčko Zlína představí doma proti Petřkovicím a Hlučín zavítá do Dolního Benešova.

FC TRINITY Zlín B
Jan Jelínek - trenér Zlín B: Soupeř využil své příležitosti, proto vyhrál zcela zaslouženě. My jsme doplatili na nezkušenost a naivitu v některých situacích. Pro nás to byla dobrá škola, s hrou ani výsledkem samozřejmě spokojený nejsem. Myslel jsme si, že se o to více porveme. Hráči běhali od ničeho k ničemu. Nedali tomu maximum. Bouřka v kabině přinesla do naší hry lepší pohyb. Najednou jsme byli daleko víc na balonu. Soupeře jsme zatlačili. Bohužel nemáme zkušenosti a zatím nevíme, jak s balony naložit. Takže jsme zase hráli pouze po šestnáctku. Vážnější příležitosti nepřinesly ani standardní situace.