4. F. Svoboda (vl.) , 13. D. Šteffl , 57. A. Trajkovič (p.) , 58. F. Novotný , 75. D. Sargsyan , 77. D. Sargsyan , 79. J. Pavlas , 81. L. Kolčava , 90. J. Urbánek
15

Branková smršť v posledních patnácti minutách přinesla drtivou výhru domácích.

Domácí po půli vedli

Domácí se z první branky radovali už ve 4. minutě, kdy si přízemní centr z kraje hřiště srazil do své sítě Svoboda - 1:0. Ve 13. minutě vyslal do brejku Trajkovič Šteffla a ten podél Pelána zvýšil vedení domácích - 2:0. Poté se hra vyrovnala, ale i přes šance na obou stranách další branka nepadla.

Domácí si vedení pohlídali

V 57. minutě dostali domácí možnost zahrávat pokutový kop a ten proměnil Trajkovič - 3:0. Hned na to domácí přidali další gól. Sargsyan našel parádním obloučkem na zadní tyči Novotného a ten napáli míč po břevno - 4:0. Poté se dvakrát v rychlém sledu trefil Sargsyan. Nejprve v 75. minutě zakončil pohlednou akci do odkryté branky - 5:0. O dvě minuty později si našel míč na přední tyči a hlavou jej poslal za Pelána - 6:0. V 79. minutě hosté inkasovali znovu. Tentokrát zůstal na penaltě neobsazený Pavlas - 7:0. Hned na to si naskočil na Látův centr Kolčava - 8:0. Konečnou podobu dal výsledku Urbánek, který v poslední minutě prostřelil Pelána podeváté - 9:0.

Jihlava jede v dalším kole na hřiště Startu. Velká Bíteš hraje doma s Polnou.

FC Vysočina Jihlava B
Michal Kadlec (trenér): Jednoznačný výsledek, ale v první půli to tak na hřišti nevypadalo. Ve druhé půli nám do brány spadlo snad vše do čeho jsme kopli.

FC PBS Velká Bíteš
Marek Zúbek (trenér): Měli jsme nějaké absence, ale tohle se nám nesmí stát. Paradoxně jsme drželi krok do doby, kdy měli domácí na hřiště hráče z kádru áčka.

M. Lancman [-] - F. Vedral [-] , A. Kurtalič [-] (46. D. Crha [-] ) , A. Trajkovič [-] (66. T. Lát [-] ) , M. Koubek [-] , L. Kolčava [-] , R. Mikuš [-] (60. J. Pavlas [-] ) , D. Šteffl [-] (46. D. Sargsyan [-] ) , V. Křišťál [-] , F. Novotný [-] , A. Ritter [-] (73. J. Urbánek [-] )

M. Pelán [-] - F. Svoboda [-] , M. Zúbek [-] , D. Bartoš [-] - A. Merdita [-] , R. Whittingham [-] , P. Loup [-] (84. P. Horák [-] ) , R. Novotný [-] , M. Špánek [-] (76. T. Loup [-] ) - D. Rozum [-] (59. J. Jakeš [-] ) , M. Mikeš [-]

Počet diváků: 38. Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav - KOLÁŘ Jaroslav, MACH Karel.