0:0
(0:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

13.04.2019 16:00

18.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. B, 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Diváci gól neviděli


Branky


1

hodnocení zápasu.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
Hodnocení trenéra Racka: Utkání se mi hodnotí hodně složitě, protože to byl zápas dvou rozdílných poločasů. První půle byla podle mě nejlepší jakou jsme letos předvedli. Hráli jsme hodně aktivně, vysoko presovali a soupeř vůbec nevěděl kde mu hlava stojí. Jenže jsme nedokázali proměnit ani jednu z našich šancí, které postupně zahodili Trmal, Brezula, Svěnčík i Michalčák. Podle mě měl být poločas alespoň 3:0, bohužel se odcházelo do kabin za stavu 0:0. No a druhý poločas byl úplně o něčem jiném, zhruba do 75. minuty byla lepší Dobrá, která si vypracovala i nějaké šance, ale Štromp nás podržel. Náš pohyb už nebyl jako v prvním poločase a začali jsme kazit i věci které nám v první půli vycházeli. Ke konci zápasu jsme si ještě vytvořili další stoprocentní šance, ale opět jsme selhali v koncovce. Dnes bychom branku asi nedali, i kdybychom hráli až do večera.

 

Další domácí ztráta nás mrzí, navíc jsme opět doma nevstřelili ani gól, což je alarmující. Nezbývá nám nic jiného než poctivě pracovat a potrénovat zakončení, ve kterém se nám teď moc nedaří.

Utkání zhodnotil Robin Bandy:

V dnešním zápase jsme chtěli navázat na výkon, který jsme předvedli v Hrabové a potvrdit to dalšími třemi body. Toto se nám v prvním poločase dařilo velmi dobře, byli jsme aktivní, vyhrávali spoustu soubojů uprostřed hřiště, a hlavně jsme si také vytvořili několik gólových šancí, bohužel jsme však žádnou z nich neproměnili. V druhém poločase se podle mého názoru hra značně vyrovnala a už jsme tolik nedominovali. Přesto jsme si par slibných šancí vytvořili, ale dneska nám nebylo přáno vstřelit branku, což se potvrdilo v závěru, kdy jsme neproměnili jednu nebo dvě vyložené šance. Na jaře nám domácí zápasy příliš nevychází, ale takový je někdy fotbal a musíme v dalších zápasech ukázat naši kvalitu, kterou určitě máme.

 

zdroj: http://www.fcvratimov.cz/?p=3246Sestavy


FC Vratimov
J. Štromp [-] - F. Jašek [-] , P. Michalčák [-] , R. Stuchlík [-] - J. Macák [-] , V. Trmal [-] (68. M. Osvěčík [-] ) , R. Pešek [-] , L. Brezula [-] (82. A. Tříska [-] ) , V. Osvěčík [-] - R. Bandy [-] (73. T. Hrdý [-] ) , M. Svěnčík [-] -

TJ Sokol Dobrá
V. Pešák [-] - J. Filipčík [-] , K. Zícha [-] , D. Šmahaj [-] - P. Platoš [-] , T. Bařina [-] - - J. Ursíni [-] (83. P. Gryžboň [-] ) , V. Kisza [-] (76. O. Gryžboň [-] ) , J. Alexa [-] , V. Palarčík [-] (85. J. Pánek [-] ) , J. Musálek [-]

ŽK: 55. M. Svěnčík , 80. L. Brezula - 86. J. Musálek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: BEDNÁŘ Marcel - PASTERČÁK Jozef, REVAJ Jakub.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 1. FK Spartak Jablunkov 0 0:0 0
2 FC Libhošť 0 0:0 0
3 FC Vratimov 0 0:0 0
4 FK Baník Albrechtice 0 0:0 0
5 FK Slavia Orlová - Lutyně 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku