26.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019

Pustá Polom doma porazila Oldřišov

10

Pustá Polom přivítala Oldřišov. První vzájemné utkání skončilo

Domácí šli do dvoubrankového vedení

Do utkání vstoupili lépe hosté. Ve 14. minutě se po rohu Pflegera dostal míč na Bořuckého, který z šesti metrů hlavou trestuhodně přestřelil. Ve 21. minutě se k nebezpečné střele dostal Vítek, ale jeho střelu zpoza šestnáctky vychytal Anděl. Ve 23. minutě se po špatném odkopu Droppy dostal ke střele Blucha. Jeho střela ještě byla ztečovaná Fuskem, ale naštěstí pro hosty míč ještě Anděl dokázal chytit. Ve 30. minutě kopal Pfleger standardní situaci asi z dvacetipěti metrů Pfleger. Jeho střela minula šibenici jen o chloupek. Ve 34. minutě se domácí dostali do vedení. Frank posunul míč na Potůčka a ten poslal do vápna střílený centr. Hráč v ofsajdu, který clonil brankáři zvedl nohy a míč propadl až do sítě. Pomezní sice zvedl praporek nad hlavu, ale po domluvě s hlavním rozhodčím branku uznali – 1:0. Ve 42. minutě našel Kostera načechraným balónem Mrázka, který z voleje prostřelil Anděla – 2:0. Více se toho už v poločase nestalo.

Oldřišovu se nepodařilo skórovat

Zápas byl nadále vyrovnaný, alespoň co se hry týče. V 59. minutě nahrál Rodek na Mrázka. Ten z hranice šestnáctky vystřelil k tyči, ale gólman Anděl míč lapil. Z následujícího brejku našel Bořucký Moce, který sice střílel z malého vápna, ale jeho střela neměla razanci a jen tak tak se dokutálela k brankáři. V 70. minutě po krásné kombinaci Moce, Bořuckého a Jadrného vstřelil posledně jmenovaný branku. Gól ale kvůli ofsajdu nebyl uznán. Hosté stále měli více ze hry. V 72. minutě Bořucký našel volného Fuska, který měl před sebou prázdnou bránu a jednoho bránícího hráče. Toho však nastřelil. Více podstatného se už v utkání neudálo. Pustá Polom si doma připsala tři body proti houževnatému Oldřišovu.

Sport-Club Pustá Polom
Petr Souček, trenér: “První poločas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Ujali jsme se do poločasu dvoubrankového vedení. Druhý poločas byl také vyrovnaný, ale hra byla hrozná. Bez tempa, nudné utkání.“

SK Moravan Oldřišov
Adam Michalčík, vedoucí mužstva: “Neviděli jsme moc pohledný fotbal. Bohužel jsme v prvním poločase neproměnili tutovku Bořuckého a zápas dost omezil první gól domácích, který padl po ofsajdu, kdy hráč bránil brankáři ve výhledu. Pustá Polom byla vyrovnaným soupeřem a nějaký ten bod jsme mohli uhrát.“

D. Muczka [-] - A. Blucha [-] , M. Matějček [-] (46. M. Rodek [-] ) , J. Frank [-] (83. A. Černohorský [-] ) , R. Vítek [-] (81. L. Poštulka [-] ) , T. Mrázek [-] , M. Švábík [-] (63. P. Pomp [-] ) , M. Minařík [-] , D. Kostera [-] , P. Potůček [-] , R. Kuděla [-]

T. Anděl [-] - J. Pfleger [-] , M. Žídek [-] , J. Droppa [-] (42. R. Morong [-] ) , V. Jadrný [-] (70. M. Mička [-] ) - A. Teichmann [-] , J. Janík [-] (30. L. Pavlíček [-] ) , P. Dřizgevič [-] (85. J. Kubný [-] ) , B. Moc [-] - D. Bořucký [-] , J. Fusek [-] -

ŽK: 53. P. Dřizgevič , 68. B. Moc , 89. D. Bořucký .
Hráči zápasu: P. Potůček .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠAFRÁN Martin - ŠABACKÝ Filip, ŠUJAN Stanislav.