20.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Pustá Polom remizovala s Petrovicemi

10

Pustá Polom doma přivítala Petrovice. První vzájemné utkání těchto soupeřů skončilo těsným vítězstvím Petrovic.

První půle nabídla oba góly zápasu

Utkání se neukázalo zrovna v nejlepším světle. Hra byla nepřesná na obou stranách a nebyla to moc pastva pro oči. I tak se ale diváci dočkali dvou branek. V 10. minutě se ujali domácí vedení. Po autovém vhazování se míč dostal k Bluchovi, který ho dál poslal na Franka. Ten se výborně obtočil kolem hráče a vyslal z kraje prudký střílený centr na první tyč, kde se pohyboval Tomáš Mrázek a střelou na zadní tyč otevřel jak skóre, tak i svůj gólový účet v Pusté Polomi – 1:0. Mezi oběma brankami se toho moc nestalo a hrálo se spíše mezi šestnáctkami. Ve 30. minutě se hostům podařilo vyrovnat. Po chybě v rozehrávce domácích míč odskočil do autu. Soupeř aut rychle rozehrál a křídelní hráč se dostal i pod tlakem k centru. Jeho kolmá přihrávka za obranu našla přesně Michala Sikoru, který se trefil podél vybíhajícího gólmana – 1:1. Hosté si vytvořili ještě jednu nebezpečnou standardní situaci, kterou však nedotáhli do zdárného konce. Poločas tak skončil jednobrankovou remízou.

Domácí hráli lépe, ale výhru nevykřesali

Druhá půle byla ještě více nezajímavá, než ta první. Moc se toho neodehrálo ani na jedné straně, kromě pár vyjímek. U dvou příležitostí domácích se zjevil Frank, který ale ani jednu ze svých střel nedokázal přetavit v branku, a tak se skóre neměnilo. Hosté si vyprodukovali pouze jednu příležitost, která gólem taktéž neskončila. Druhý poločas byl hodně nezáživný a hra se odehrávala především se středu pole. Nakonec se ani jeden z týmů nedočkal branky a utkání skončilo spravedlivou remízou.

Sport-Club Pustá Polom
Petr Souček, trenér: “Nebyl to moc pěkný fotbal z obou stran. Bylo tam strašně moc nepřesností, které byly ovlivněny jak větrem, tak i problémy v týmech. My máme nyní sedm zraněných a zdravé jsem měl asi jen dva hráče, zbytek byl po zranění. Ale soupeř má podobné problémy jako my. V první půli bylo utkání neurovnané. Dostali jsme se do vedení skoro z ničeho. Pak soupeř dokázal po naší chybě vyrovnat, a tak jsem byl rád za remízu po poločase. Do druhé poločasu jsme šli na hřiště s jednou změnou a trochu jsme to přeskupili. Chtěli jsme být agresivnější, ale nic velkého jsme si nevytvořili. Prostě takový fotbal pro diváka nezáživný. Nakonec jsem s bodem asi spokojený.“

V. Minařík [-] - M. Švábík [-] , P. Malík [-] (54. D. Kostera [-] ) , A. Blucha [-] , M. Matějček [-] (46. R. Kuděla [-] ) , J. Frank [-] (83. T. Kludka [-] ) , R. Vítek [-] , T. Mrázek [-] , M. Rodek [-] , P. Potůček [-] , M. Šmíd [-]