19.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Oldřišov přejel Šenov pěti brankami

10

Oldřišov doma přivítal poslední Šenov. Domácí měli po minulém víkendu a prohraném zápase fanouškům co vracet.

Domácí šli brzy do deseti, i přesto dokázali dvakrát udeřit

V 7. minutě po minele od Žídka, který chtěl nahrát Dřizgevičovi, se míč dostal ideálně k Bernatíkovi. Ten svůj únik zakončil lobem, kterým překonal gólmana, ale míč skončil těsně mimo. V 17. minutě Teichmann vyslal dlouhý míč na Fouska. Míč byl přetažený, ale hostující gólman se nedohodl s obráncem a míč mu vypadl z rukavic. K němu se dostal Fousek, ale zakončení z toho nebylo, protože se mu míč zamotal pod nohama. V 19. minutě Bořucký vypálil z hranice šestnáctky do pravé rohu, ale Rajko výtečně zasáhl. Odražený míč se dostal k Fouskovi, tomu byl ale domáván ofsajd. Ve 20. minutě se dostal ke střele Maleňák, ale mířil těsně mimo pravé tyče. Ve 26. minutě šel po druhé žluté kartě ven Žídek a oslabil tak své mužstvo. Ve 38. minutě se po závaru před brankou dostal k míči Michal Jadrný. Přihrál Bořuckému, který vyslal jedovatou střelu, se kterou měl gólman problémy, ale nakonec ji vyrazil do autu. O minutu později Michal Jadrný vyslal Bořuckého do sóla. Pokusil se o lob a gólman jen konečky prstů stačil vyrazit míč na roh. Ve 42. minutě vyvezl přes tři hráče míč Pfleger a nahrál Michalovi Jadrnému, který zakončoval. Odražený míč se dostal k Janíkovi, který ho dokázal dorazit do brány – 1:0. Ve 44. minutě Moc vybojoval míč. Poté mu odskočil na dlouhou nohu a obránce, který byl u míče blíž ho pouze napálil a ten se se štěstím odrazil do brány – 2:0.

Z kraje poločasu přišlo vyloučení i na druhé straně, Bořucký vsítil hattrick

Ve 47. minutě se hra, alespoň co se týče hráčů na hřišti, vyrovnala. Po druhé žluté kartě šel do sprch Maleňák. V 52. minutě poslal Dřizgevič do úniku Bořuckého, který se z první trefil k tyči – 3:0. V 53. minutě se uvolnil Vojtěch Jadrný přes dva hráče a šel sám na gólmana. Jeho tvrdá střela z úhlu však minula asi o dva metry zařízení. V 57. minutě kopal zprava trestný kop Klos a balón posadil na hlavu Stařičnému. Míč letěl do branky, ale na poslední chvíli ho ještě Dřizgevič dokázal odvrátit na roh. V 67. minutě vyslali hosté Bednáře, který tváří v tvář nedokázal vstřelit branku. V 71. minutě Pavlíček krásným pasem našel Bořuckého, který z rohu šestnáctky vyslal projektil, který se odrazil od břevna do země, ale brankou neskončil. V 75. minutě Moc vyslal Bořuckého, který v souboji s Koďouskem vybojoval balón a obstřelil gólmana – 4:0. V 78. minutě zakombinoval Bolacký s Bořuckým, který si dokázal poradit s obráncem a znovu mu pokus o obstřelení gólmana vyšel a završil hattrick – 5:0.

SK Moravan Oldřišov
Adam Michalčík, trenér: “Krásný fotbalový zážitek nejen pro Oldřišovského fanouška. Byly vidět jak krásné góly, tak i dvě vyloučení. Před zápasem jsme si řekli, že je to utkání o šest bodů, takřka o záchranu. Takže jsme jeli na krev a jezdili po p*deli. Jsme rádi, že jsme odčinili porážku z minulého víkendu.“

T. Anděl [-] - B. Moc [-] - D. Bořucký [-] , M. Jadrný [-] (69. L. Pavlíček [-] ) , J. Fusek [-] , A. Teichmann [-] (70. T. Bolacký [-] ) , J. Janík [-] , V. Jadrný [-] , P. Dřizgevič [-] , M. Žídek [-] , J. Pfleger [-]