V Losenici rozhodnuto v první půlhodině


Branky


20

Všechny čtyři branky padly ve Velké Losenici v první půlhodině a domácí byli o dvě branky úspěšnější a připsali si tak do tabulky tři body. 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

V prvním poločase padly čtyři góly

Derby začali domácí jako z říše snů, sice už ve třetí minutě se jim zranil P. Zástěra, ale z následného přímého kopu vymetl pavučiny v hostující brance P. Kamarád 1:0. Poté začal úřadovat losenický útočník R. Pátek, mezi 6. a 8. minutou vstřelil dvě branky. Polnička byla jako opařená a jejich trenérovi nezbylo než povolat z tribuny M. Smejkala. Postupem času se hra začala vyrovnávat a ve 28. minutě po chybě domácích stoperů F. Kotík přehlavičkoval vyběhnuvšího M. Fišara 3:1. Do poločasu měli obě mužstva ještě několik příležitostí na změnu výsledku, ale nikdo je neproměnil.

Druhý poločas domácí kontrolovali

V úmorném vedru oběma týmům pomalu docházely síly, domácí se zaměřili na bránění výsledku a hrozili jen nebezpečnými brejky. Hosté naráželi jen na dobře postavený domácí obranný val. Přesto se utkání i nadále hrálo ve vysokém tempu a je nutné před všemi jeho účastníky smeknout. Z několika málo příležitostí, které obě mužstva měly, už žádná další branka nepadla.Ohlasy k zápasu


TJ Velká Losenice
Miloš Němec: V utkání si kluci šáhli až na dno a pro úspěch v zápase udělali maximum. Hrál se oboustranně výborný fotbal s velmi kvalitním rozhodčím. Chci klukům poděkovat za celou sezonu a aby i nadále dělali radost našim fanouškům alespoň v domácím prostředí.

TJ Sokol Polnička
Radim Synek: Poslední utkání sezóny se nám bohužel vůbec nepovedlo chtěli jsme si spravit chuť po 3 nevydařených zápasech. Nevím čím to že jsme už v 8. minutě prohráváli 3:0 možná i to že někteří v pátek vyrazili za zábavou a na utkání dorazili ve 14:00 kdy už se mělo začínat takže bez nějaké rozcvičky hned do boje a proto byl začátek takový jaký byl nicméně od 3 inkasované branky se naše hra zvedla a podařilo se nám brzy snížit a dostávali jsme domácí hodně pod tlak hlavně v druhém poločase ale bohužel jsme naráželi na dobře postavenou obranu Losenice a nepodařilo se nám si vytvořit nějaké tutové šance na balónu jsme byly sice lepším týmem ale na to se nehraje. Nezbývá než domácím pogratulovat ke 3 bodům v derby a nachystat tým na další sezónu, která bude podle mě velice těžká s postupujícími týmy k nám do trojky. Fotbalu zdar a vesnickému zvlášť.Počet diváků: 55. Rozhodčí: SÝKORA Jiří [7.0] - PÁTEK Josef (N), JUN Tomáš (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Hodnocení úrovně zápasu: 7
Rozhodčí - SÝKORA Jiří: 7
Občerstvení - nápoje: 8
Občerstvení - jídlo: 7
Hrací plocha: 7
Zázemí: 8
Výkon domácích - TJ Velká Losenice: 8
Výkon hostů - TJ Sokol Polnička: 6
Hráč utkání - hosté: Roman Gančev
Hodnocení hráčů - hosté: Milan Klíma - 4, František Kotík - 7, Karel Podloucký - 6, Tomáš Litochleb - 8, Martin Podloucký - 7, Luděk Bulíček - 6, Roman Gančev - 10, Ivo Mittermayer - 7, Miloš Smejkal - 7, Jiří Víška - 7, Jan Ondráček - 3, Jiří Zachara - 2, Vítězslav Moravec - 8, Jakub Štíbal - 5, Martin Chyba - 6, Radek Klement - 6,

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Petr Procházka

Expert: Libor Jaroš
Tip experta: výhra domácích

S výbornými fanoušky dokáže Polnička domácí potrápit , ale tři body zůstanou doma 2:1

Fanoušek, Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Trenér, Vedení klubu, Sponzor, Předseda klubu, Zpravodaj, Fotograf - TJ Věchnov | Vysočina | Žďár nad Sázavou

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Trenér, Fanoušek, Hráč, Zpravodaj, Fotograf - TJ Sokol Křoví | Vysočina | Žďár nad Sázavou

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Hráč, Funkcionář, Administrátor klubu, Vedení klubu - SK Osová Bítýška | Vysočina | Žďár nad Sázavou

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Jiskra Měřín B 13 39:19 28
2 SK Rožná 13 50:31 28
3 FC Rudolec 13 46:24 27
4 Jiskra Vír 13 26:22 21
5 TJ Sokol Polnička 13 37:36 21
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jiří Vyžrálek 21
2 Ondřej Ostrýž 15
3 Ondřej Průža 15
4 David Dostál 13
5 Vladimír Musil 11
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Marek Vařílek 44 52% 0
2 Ondřej Kroupa 44 52% 0
3 Michal Koláčný 43 51% 0
4 Big Bond 43 51% 0
5 Jakub Bělehrad 41 51% 0
Zobrazit celou tabulku