Polnička ztratila v posledních deseti minutách dvougólový náskok

23

Deset minut před koncem vedla Polnička v Rožné 1:3, ale nakonec čtyřikrát inkasovala a odjela domů s prázdnou.

Polnička vedla o branku

Rozhodl domácí finiš v závěru zápasu

SK Rožná
Roman Navrátil:

TJ Sokol Polnička
Radim Synek: Do Rožné jsme odjížděli s pokorou domácí měli v zádech 5 výher v řadě a tak tuto bilanci chtěli potvrdit i na domácí půdě . Ze základní sestavy nám vypadli hned tři hráči ale ti kteří je nahradili to zvládli celkem s přehledem. Za 80.minut hry nemám hráčům co vytknout utkání měli za stavu 1:3 pod kontrolou ale co se stalo potom je až kruté a mrzuté opět se ukázala naše nezkušenost mladého týmu. Takový to kolaps se nám ale nestal po prvé potykáme se s ním celou sezónu když vedeme o 2 branky u konce. Domácí ukázali že se hraje celých 90.minut i za nepříznivého výsledku a na konec dokázali bravůrní obrat. Myslím si že oproti minulému zápasu kdy jsme doma podali trapný výkon s Radostinem se naše hra dnes o dost zvedla a dokázali jsme zahrát vcelku dobrý fotbal a Rožna s nama měla veliké problémy je jen škoda že se nám to nepodařilo dotáhnout do vítězného konce utkání by podle mě slušela remíza horším týmem jsme určitě dnes nebyly. Na poslední utkání, které hrajeme v Losenici bude těžké kluky nějak namotivovat snad jen to že máme potom rozloučení se sezónou. Budeme chtít určitě vyhrát a udělat si žízeň.Fotbalu zdar a vesnickému zvlášť.

Počet diváků: 85. Rozhodčí: NEBOLA Jaroslav - JANEČEK Martin (N), BERAN Jaroslav (N).