22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

--

Osová Bítýška využila v závěru přesilovku

82. T. Malý , 85. P. Antoš
28

Osová Bítýška využila v závěru přesilovku a po vyloučení hráče Radostína, dvěma góly rozhodla o vítězství.

První poločas branku nepřinesl

Prvních 25 minut se hrál vyrovnaný zápas plný nepřesností. Radostín hrozil ze standardních situací a dlouhých autů. Domácí se pak zlepšili a výsledkem byla šance Marka Vařílka po pěkném centru Petra Antoše. Hosté  pak prověřili Řeháčka nebezpečnou střelou zpoza šestnáctky. V závěru poločasu dostala Bítýška míč do sítě. Po standardce se prosadil Tomáš Karmazín, ale radost přerušil praporek pomezního.

Domácí v závěru rozhodli

Druhý poločas si vytvořila Bítýška velký tlak, který každou minutou narůstal. Šance však zůstávali nevyužity. Ondra Zeman nastřelil břevno. V závěru už byl tlak drtiví z čehož se rekrutovala druhá žlutá karta hráče Radostína. Přesilovku dokázali domácí využít. Skóre otevřel nádherným tvrdým volejem z 18 metrů Tomáš Malý. Pak Marek Vařílek nabídl tutovku Petrovi Antošovi a ten se nemýlil.

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa: Utkání jsme nezačali ideálně. Ve hře byla spousta nepřesností. V druhém poločase už jsme byli jasně lepší. I když jsme se na góly nadřeli , myslím že 3 body jsou zasloužené.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: Po vyloučení již jsme nemohli odolat tlaku domácích, kteří v přesilovce vstřelili dvě branky.

J. Řeháček [-] - O. Zeman [-] - M. Vařílek [-] , J. Malý [-] (83. M. Dvořák [-] ) - T. Karmazín [-] , P. Antoš [-] , P. Karmasin [-] (46. M. Navrátil [-] ) , O. Liška [-] , T. Malý [-] , R. Hemala [-] (66. M. Klusák [-] ) , P. Večeřa [-] (89. A. Trojan [-] )

D. Homola [-] - M. Gregar [-] , J. Poul [-] (70. F. Ochrana [-] ) , M. Špaček [-] (73. P. Dvořák [-] ) , J. Koudela [-] , D. Toman [-] , R. Fňukal [-] , T. Staněk [-] , P. Večeřa [-] (50. O. Bradáč [-] ) , D. Invald [-] , A. Kališ [-]

ŽK: 64. T. Malý - 31. T. Staněk . ČK: 77. T. Staněk .
Hráči zápasu: T. Malý .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOCOUR Erik - CHYTKA Zdeněk (N), DUPAL Miroslav (N).