Svratka otočila zápas a slaví postup do I.B třídy

19. M. Koukola (p.) , 52. D. Dřímal - 10. J. Pech , 60. J. Vítek , 83. T. Vítek
27

Jívoví doma ztratilo vedení 2:1 a přenechalo všechny body Svratce. Svratka nakonec z druhého místa postupuje do kraje.

První poločas skončil nerozhodně

Svratka v závěru rozhodla

FC Santus Jívoví
Vít Havelka:

SK Svratka
Vojta Šmahel: Do Jívoví jsme přijeli s tím, že jsme věděli, že máme postup v kapse a že domácí nastupují v celkem okleštěné sestavě. Po prvním vstřelené brance jsme si mysleli, že to půjde samo. Soupeř následně zahrával dvě penalty během pěti minut a druhou dokázal proměnit. To jsme trošku vystřízlivěli. Po zbytek poločasu jsme sice byli o něco lepší, nicméně několikrát velmi dobře zasáhl domácí brankář. V úvodu druhé půle nás soupeř překvapil nakrátko rozehranou standardkou a dostal se do vedení. Nám se nejprve podařilo srovnat po rohu Kaliny a hlavičce Honzy Vítka, aby o něco později jeho bratr Tomáš střelou z úhlu duel otočil. Ač domácí nedali svoji kůži zadarmo, myslím, že jsme přece jen byli o něco lepší a zaslouženě zvítězili.

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Šula Petr - DÍTĚ Radek, LIŠKA Jiří.