25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Hamry postupují po výhře v Bystřici do kraje!

30

Hamry postupují po šestigólové výhře v Bystřici do kraje!

Hamry vstřelily dvě branky

Za tropického vedra odjely Hamry do Bystřice vybojovat postup do krajské I. B třídy proti domácí rezervě. Ta hraje v jarní části nepřesvědčivě a body spíše rozdává. Kladiváři odmítli v minulém kole slavit postup před vlastníími fanoušky, když remizovali doma s Bory 0:0. Proti Bystřici začali hosté nervózně svázáni důležitostí zápasu, který mohl podrhnout jejich dobře rozehranou sezónu. Po čtvrthodině hry tak přišla první příležitost, kdy nejlepší střelec soutěže Dominik Havlík otevřel skóre zápasu - 0:1. Za další čtvrthodinu to byl David Russ, který přinesl klid na hamerské kopačky a zvýšil vedení na - 0:2. Hosté tak již byli jednou nohou v kraji a na poločasovou přestávku mohli odejít v klidu a pohodě.

Hamry přidaly další góly a postupují

A po přestávce to byl ve 49. minutě opět Dominik Havlík, který vstřelil svoji druhou branku v zápase a Hamry vedly o tři góly - 0:3. V 59. minutě přišel na hřiště Lukáš Filippi a o čtyři minuty později mohl slavit čtvrtý gól - 0:4. Zbylé góly si nechali hosté a do závěrečné desetiminutovky. To nejprve překonal Mrňouse v 81. minutě Adam Šabart - 0:5, aby skóre zápasu ukončil v 87. minutě Stanislav Zedníček - 0:6. V dalším kole přivítají postupující Hamry produktivní tým Křoví. Bystřické béčko zajíždí k derby na hřiště Dolní Rožínky.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
David Čech: Gratulujeme hostům k postupu do kraje.

FC Hamry nad Sázavou
Dominik Havlík: Začali jsme nervózně, ale naštěstí jsme brzy dali gól. První půlka, ale z naší strany nebyla moc dobrá. V druhé půli nás uklidnila třetí branka a pak už to bylo jen o tom, kolik branek ještě padne. Jsme rádi, že jsme to uhráli už s předstihem a můžeme slavit.

J. Mrňous [-] - R. Kadlec [-] , D. Zítka [-] , M. Petr [-] , R. Chudoba [-] , D. Buršík [-] , Z. Sklenář [-] , J. Veselský [-] , J. Svoboda [-] (22. M. Tomášek [-] ) , V. Svoboda [-] , T. Pačiska [-]

T. Pinkava [-] - D. Havlík [-] (59. L. Filippi [-] ) , T. Jelínek [-] (29. I. Sojma [-] ) , P. Novotný [-] , J. Zeman [-] , S. Zedníček [-] , D. Russ [-] (70. P. Vašek [-] ) , J. Miklík [-] (46. J. Dvořák [-] ) , T. Novotný [-] , V. Franěk [-] (88. L. Benc [-] ) , A. Šabart [-]

ŽK: 44. M. Petr .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: Šula Petr - OSOVSKÝ Ivo, TOMÁŠEK Petr (N).