Svratka udeřila v Radostíně ve druhém poločase

31

Svratka udeřila v Radostíně ve druhém poločase celkém čtyřmi góly a otočila nepříznivý vývoj zápasu z prvního poločasu.

Radostín vedl o branku

Do Radostína zavítala Svratka,která před zápasem byla pasována  na roli favorita.Domácí věděli,že se musí snažit hrát zodpovědně dozadu a pokusit se překvapit soupeře z brejkových příležitostí.První půle se taktika domácím vyplatila a i přes více šancí soupeře dokázali jít do vedení díky důrazu Císaře.

Vítek se Štěpánkem rozhodli

Ve druhé půli  se snažili domácí v nastaveném trendu pokračovat,ale v 50.minutě po zahrávané standardní situaci udeřil hostující Vítek.Tento moment hostům vlil krev do žil a ještě s větší intenzitou dobývali domácí branku.Odměna přišla v 66.minutě,trefil se opět Vítek.Na 3:1 zvýšil Štěpánek a to už bohužel domácí definitivně zlomilo.Tečku za zápasem udělal v 90.minutě kanonýr Štěpánek.