V Nové Vsi se body dělily

44

Souboj dvou celků ze středu tabulky se skončil dělbou bodů.

První poločas branku nepřinesl

Ve druhém jarním domácím utkání přivítala Benfika Nové Vsi Baník Dolní Rožínka.Už na před zápasové přípravě byly vidět ambice hostů, kteří svůj tým značnė omladili.Dynamika,rychlost a bojovnost byli také nejsilnější atributy, které dělali domácím hráčům značné problémy.I přes to se domácí hostům herně vyrovnali a obě mužstva si do poločasu vypracovali po dvou vyložených šancích, které však zůstali nevyužity.

Druhá půle přinesla branku na každé straně

Druhý poločas  začal lépe pro domácí ,kteří již po třech minutách využili standartní situaci , ze které se po přesném centru Honzy Nečase trefil hlavou domácí kapitán Petr Bureš.Hosté se po inkasované brance přitlačili blíže na dostřel domácí branky ,čímž sice vice zaměstnávali domácí obranu i s brankářem Čížkem,ale vzadu  otevírali vrátka k rychlým protiútokům, které však domácí dobře nevyřešili.Hosté nakonec  dokázali srovnat ,když v 79.minutě využil domácí nedorozumění v obraně Honza Čermák a stanovil tak konečný výsledek zápasu na 1:1.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík: Jedno z nejkvalitnějších utkání ,které jsme letos sehráli, které nakonec skončilo alespoň podle mě spravedlivou remízou.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Jokl: Souhlasím s mojím kolegou, zápas byl kvalitní, remízu bereme.

T. Čížek [-] - V. Komínek [-] , T. Nečas [-] (80. F. Šandera [-] ) , V. Novotný [-] , J. Zdražil [-] , J. Nečas [-] , S. Kubík [-] , P. Bureš [-] , J. Nečas [-] , J. Krejčí [-] , R. Blažíček [-]

Z. Horák [-] - T. Hille [-] (80. Z. Konček [-] ) , S. Balák [-] , M. Urban [-] , P. Sedlák [-] , J. Večeřa [-] , L. Hofman [-] , P. Vondruška [-] , J. Čermák [-] , P. Bartoněk [-] , O. Černý [-]

Hráči zápasu: R. Blažíček , P. Bureš .
Počet diváků: 101. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - PETRÍKOVIČOVÁ Tatiana, NEČAS František (N).