26.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Dolní Město nasázelo Věžnici sedm branek

9

Poměrně překvapivý výsledek se zrodil na hřišti Věžnice, kam si pro body přijelo Dolní Město. Hosté těžce trestali chyby domácí obrany a konečný výsledek byl tak 7:1 v neprospěch domácích.

Nepříjemný vstup domácích do utkání

Domácí obrana neměla v tomto utkání svůj den. Už v 6.minutě to bylo 0:2, to když hosté proměnili hned své první šance po chybách domácích. Hostující obrana také dělala chyby, ale domácí je využít nedokázali. V prvním poločasu se ve vyložené šanci ocitl hned 3x J. Prokeš, ale ani jednou nepřekonal hostujícího brankáře. Okrouhličtí útočníci byli efektivnější a tak se do kabin šlo za stavu 0:4 pro hosty.

Dolní Město nadále trestalo chyby domácích

Ve druhé půli se domácím podařilo snížit, ale další branku už nevstřelili. Zato hosté dokázali ještě třikrát potrestat chyby věžnických a skóre se zastavilo až na hrozivých 1:7.

SK Věžnice
David Drahoš: Zápas blbec. Musíme na to rychle zapomenout. Zavání to ostudou. Je mi líto našeho univerzála Jana Wasserbauera, který chytal místo mě a kluci ho v tom pěkně nechali...