21.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

--

Čtyrák i Nemanice berou bod za remízu. Z přímého kopu se opět hezky trefil Tomáš Tengl

16

Tomáš Tengl opět trefil přesně z přímého kopu. Nemanice se ostřepaly až v závěru

Ke vstřelení branky scházelo více štěstí

V 21.kole jsme mohli shlédnout velmi líbivou podívanou mezi domácím Čtyrákem a Nemanicemi. Nutno podotknout, že divák, který si našel cestu na zápas i v tomto nepříznivém počasí nemohl litovat. První poločas se odehrával v rychlém tempu a týmy se předháněly v tom, kdo vstřelí úvodní branku. Moment, který také oba týmy vidí z jiného úhlu pohledu přišel ve 30.minutě hry, kdy nemanický Novotný běžel sám na brankáře, který jej podrazil a za svůj faul viděl pouze žlutou kartu ( k této události se pokusíme v dalším čase přidat video ). První poločas tak branku nepřinesl i přes několik šancí na obou stranách.

Domácí nevyužili svých šancí

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí borci, kteří využili toho, že hra Nemanic byla zpočátku zmatená a plná chyb. V 52.minutě přišla chvíle pro Tomáš Tengla v podobě přímého kopu, kterým v minulém utkání zařídil remízu a tentokrát gólem poslal svůj tým do vedení 1:0. Domácí pak tlačili Nemanice a přicházela jedna šance za druhou, ale další nedokázali využít a hosté tento nebezpečný tlak dokázali ustát. Domácí před koncem zápasu trochu ubrali na své aktivitě a pozornosti což je stálo výhru. V 86. minutě se prosadil Jindřich Lukáš a srovnal na 1:1 a stanovil tak výsledné skóre zápasu.

SK Nemanice
Jan Sulek - hráč: První poločas byl rychlý a i pohledný, šance byly na obou stranách, ale ani jeden tým je nevyužil. Celé utkání ovlivnil výkon rozhodčího, který měl po faulu ve 30.minutě vyloučit domácího brankáře, ale udělil mu jen žlutou kartu. Druhý poločas nám nevyšel především v záloze a naše hra neměla hlavu ani patu. Bod dnes určitě bereme, domácí nás ve druhé půli přehrávali, ale šance nevyužili