Tauber Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Větrovy - Chotoviny 0:0 (0:0) 24.03. 15:00 -
Hrdějovice - Kaplice 0:3 (0:1) 04.11. 10:00 -
Vimperk - Strunkovice 1:1 (0:0) 21.10. 15:30 -
Suchdol - Třeboň B 1:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Borek - Zl. Koruna 0:1 (0:0) 30.09. 10:00 -
Studená - Bystřice 3:0 kont. (1:2) 09.09. 17:00 -
Třeboň B - Neplachov 2:1 (2:1) 02.09. 17:00 -
N.Včelnice - Veselí 0:7 (0:3) 01.09. 17:30 -
Met. Tábor B - Planá n.Luž. 2:4 (0:3) 27.08. 17:00 -
Neplachov - N.Včelnice 2:1 (0:1) 28.05. 16:00 -
Sousedovice - Vl. Březí 7:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
Bernartice - Slavia ČB 2:2 (1:1) 20.05. 17:00 -
D. Dvořiště - Strunkovice 1:1 (0:1) 06.05. 13:30 -
Strunkovice - Vimperk 5:1 (3:1) 09.04. 16:30 -
Met. Tábor - Bernartice 4:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
K.Řečice - Studená 1:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Neplachov - Č. Velenice 5:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Bernartice - Dačice 1:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Vl. Březí - Vacov 1:2 (1:1) 16.10. 15:00 -
Ml. Vožice - Met. Tábor 0:6 (0:5) 25.09. 16:30 -
D. Dvořiště - Vimperk 2:0 (2:0) 17.09. 13:00 -
Třebětice - Jistebnice 3:5 (2:2) 04.09. 15:00 -
Vimperk - Mirovice 1:3 (0:2) 20.08. 17:00 -
N.Včelnice - Bernartice 1:3 (1:0) 18.06. 15:00 -
Slavia ČB - Hluboká 1:7 (0:5) 04.06. 17:00 -
Strunkovice - Semice 2:2 (1:1) 22.05. 17:00 -
Dačice - Hluboká 2:3 (1:2) 08.05. 10:15 -
Vodňany - Planá u ČB 1:2 (1:0) 27.04. 18:00 -
Bernartice - Chýnov 0:1 (0:1) 23.04. 17:00 -
Mirovice - Vimperk 5:1 (3:0) 16.04. 13:30 -
Netolice - Čkyně 1:3 (0:3) 10.04. 10:30 -
Kaplice - T.Sviny 2:2 (1:2) 06.11. 10:30 -
Čkyně - Semice 0:3 (0:1) 24.10. 14:00 -
Kovářov - Dačice 6:0 (4:0) 09.10. 10:00 -
Strunkovice - Netolice 1:1 (1:1) 19.09. 16:30 -
Netolice - Velešín 1:2 (1:1) 04.09. 13:30 -
Čkyně - Netolice 4:0 (1:0) 28.08. 13:30 -
Kaplice - Mirovice 5:4 (1:1) 22.08. 17:00 -
Sousedovice - Vodňany 0:2 (0:0) 10.10. 12:00 -
Ševětín - N.Včelnice 1:1 (1:0) 03.10. 16:00 -
Vimperk - Semice 2:0 (2:0) 26.09. 15:00 -
N.Včelnice - Lišov 3:1 (1:1) 12.09. 15:00 -
Semice - Planá u ČB 3:2 (1:1) 05.09. 13:30 -
Čt.Dvory - Hluboká 1:3 (0:1) 22.08. 10:15 -
Semice - Čt.Dvory 6:3 (4:1) 09.11. 10:30 -
Lišov - Týn 0:3 (0:1) 27.10. 14:30 -
Dačice - Kovářov 3:1 (0:0) 12.10. 15:30 -
Roudné - Olešnice 5:0 (2:0) 06.10. 16:00 -
N.Ves - T.Sviny 0:3 (0:1) 21.09. 10:15 -
Kaplice - Lhenice 2:1 (1:0) 15.09. 16:30