19.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

--

Zápas mezi Čtyrákem a Novou Včelnicí skončil remízou. Hostující trenér Radek Vajda smeknul před výkonem svých hráčů

13

Průměrný fotbalovaný zápas okořenila bojovnost obou týmů, kteří si odnášejí smírně po bodu

První poločas branku nepřinesl

V 19.kole zavítala Nová Včelnice na hřiště do Čtyřech Dvorů a jelikož oba týmy spolu sváději boj v tabulce, dalo se očekávat, že bitva bude pokračovat i na hřišti. Hosté dorazili na zápas pouze s jedenácti hráči a ze základní sestavy se rovnou dva (Ondřej Blažek-obránce, Lubomír Šlapanský- obránce) potýkají se svalovými zraněními. Čtyrák tak mohl nastoupit do utkání v lepší psychické pohodě. Hosté i přes svou indispozici kupodivu nepřijeli zápas pouze ubránit, ale vrhli se do útoku a snažili se svou kombinační hrou dostat na polovinu soupeře. Na druhé straně domácí borci hrozili především ze standartních situacích. V prvním poločase ovšem diváci branku neviděli a tak se šlo do kabin za stavu 0:0

Včelnice šla po pěti minutách hry do vedení

Do druhého poločasu měla lepší vstup hostující Včelnice kdy se opřel do míče bombarďák Tomáš Nebeský a trefou z dvaceti metrů trefil pod břevno 0:1. Hosté se tak dostali na koně a sahali po třech bodech. Domácí se brankou nenechali rozhodit a odpověď si připravil po osmi minutách hry Vít Slepička a ze standartní situace vyrovnal. V dnešním zápase určitě dominovali oba brankáři, kteří zastavili několik slibných šancí a drželi své týmy ve hře. Ačkoliv fotbalové krásy dnešní utkání nepřineslo, rozhodně jsme mohli vidět bojovnost, kterou do utkání vložily oba celky a bojovaly do posledního hvizdu rozhodčího. Další branky jsme tak neviděli a tak si každý z týmů odnaší po jednom bodě a boj v tabulce i nadále pokračuje.

TJ Nová Včelnice
Radek Vajda - trenér: Do dnešního zápasu jsme nastoupili pouze s jedenácti hráči a z toho dva mají svalové problémy. Nálada byla ovšem dobrá a v zápase jsme nechtěli jen bránit, ale hrát ofenzivně. Remíza dnes byla určitě spravedlivá. Před výkonem kluků musím smeknout, hrát v jedenácti hráčích až do poslední minuty a někteří i s velkými bolestmi, klobouk dolů, takhle se bojuje.