22.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Ve vyhroceném zápase zůstaly tři body na domácí půdě

37. R. Klička (p.) , 60. D. Vokáč - 89. O. Kuška
5

Magnet kola splnil očekávání hlavně po stránce nutnosti zvládnutí utkání v hlavě. Žebrák více podrážděnější, po herní stránce příliš nepředvedl. Trubín vyztužil obranu, hrál dobře zezadu a co měli proměnili.

Radek Klička se z penalty nemýlil

První poločas hosté bez šancí. Vedení přinesla 37. minuta, kdy se pískal nedovolený zákrok brankáře jako penalta, v rozmezí sekundy mohl Vokáč dopravit do prázdné branky... Pokutový kop proměnil Radek Klička.

David Pergl musel po diskutabilních dvou žlutých do kabin

Po změně stran již v 50. minutě oslabil svůj tým hostující David Pergl, vyloučením po přísné druhé žluté kartě. V 60. minutě ze zadní pozice vyjel Kalina, obešel tři protihráče, pronikl do pokutového území, střelu mu brankář vyrazil a do odkryté svatyně skóroval Vokáč 2:0. Prohrávající celek začal přece jen být více aktivní, využíval nakopávání dlouhých míčů. Dobře organizovaná obrana odolávala. Až v 89. minutě snížil Kuška. Závěr duelu byl hodně vyhrocený i proto, že se Žebrák v zápase dožadoval dvou penalt, nicméně píšťalka hlavního arbitra Michala Pánka zůstala němá.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ Spartak TOS Žebrák
Jan Novák, hráč: Konečný výsledek je pro nás ve finále přijatelný. Od začátku hrál proti nám nejen Trubín, ale bohužel i včetně rozhodčích, kteří pro nás byli nepřekonatelným soupeřem více, než právě domácí tým. Dvě neodpískané penalty, o kterých nebylo pochyb hovoří za vše. Trubín jsme druhý poločas tlačili i v deseti po přísném vyloučení našeho hráče po dvou žlutých, kdy zrovna na něj hodně zákroků rozhodčí vůbec neřešil. Více asi není potřeba zápas rozebírat.