22.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

14. O. Cajthaml (vl.) , 18. O. Lacina , 26. O. Lacina , 36. J. Čermák , 64. J. Čermák
5

Broumy překvapily kolektivním výkonem, nechyběl v něm důraz, nasazení i kombinační hra. Karlštejn předvedl pouze snahu, ale ta nestačila, existovalo pouze jedno mužstvo. Recept na výhru byl jednoduchý, Broumy se konečně sešly v plném složení. Naopak soupeř se představil sotva jako firemní jedenáctka, bohužel postrádá hráčský materiál.

Cajthaml nešťastně překonal vlastního brankáře

Úvod byl opatrný, ale udeřilo ve 14. minutě, kdy centroval Lacina, hlavičkoval Jan Čermák a Cajthaml nešťastně překonal vlastního brankáře 1:0. V 18. minutě zbytečně hostující obrana ztratila míč, Spousta krásně do uličky uvolnil Lacinu, jenž ze 13 metrů napnul síť 2:0. Ve 26. minutě další laciná branka, když dlouhé autové vhazování propadlo přes tři bránící hráče a Lacina z 2 metrů se nemýlil 3:0. Karlštejn rázem kouzla zbavený. Až ve 30. minutě náznak první vážnější akce, neboť Matera našel rozběhlého Chvojku, ten z úrovně penalty překopl branku. Ve 36. minutě po pohledné kombinaci vyrazil brankář Spoustovi zakončení, Jan Čermák vrátil na správné místo 4:0. Zkušený stoper Mácha sám udržel celý útok soupeře a nezkazil jedinou přihrávku.

Trojan vyrazil střelu Spousty, na dorážku už ale nedosáhl

Po změně stran přece jen prohrávající tým zpřesnil hru, ale je pravdou, že domácí si jen v poklidu hlídali výsledek. V 64. minutě brankář Trojan vyrazil střelu Spousty, na dorážku Jiřího Čermáka z 6 metrů neměl nárok 5:0. Teprve v 85. minutě musel domácí brankář poprvé zasahovat po přímé střele směřující mezi tyče. Machulka rozehrál přímý kop z 19 metrů a jedovatou střelu pod břevnem brankář Šmejkal vytěsnil na roh. Po jeho rozehrání vytěsnil ještě větší tutovku.

U Broum podali nejlepší výkon Mácha, Spousta, Jan Čermák a Lacina.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Co k utkání dodat... jedeme na půdu posledního týmu tabulky a dostaneme nařezáno! Broumy ale vyhrály zaslouženě, byly lepší. S jejich důrazem jsme se dlouho nedokázali vyrovnat. A opět nás trápila koncovka, domácí svoje šance proměnili, my opět ne. Nezbývá než soupeři pogratulovat.