15.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

7

Ačkoliv Karlštejn byl fotbalovějším mužstvem, tak branky dával jeho soupeř, v každém poločase po jedné.

T. Eichenmann se trefil přímo z rohu

Před půl rokem Karlštejn doma podlehl Stašovu v poměru 3:4. Tentokrát výhra Stašova z kategorie utrápenějších, ale na to se nikdo ptát nebude. Karlštejn fotbalovějším týmem a po vysunutí Fialy po půli dokonce soupeře zatlačil do defenzivy. Branka z 5. minuty byla přímo z rohového kopu lišácky zahraném Tomášem Eichenmannem, tato branka se ukázala jako velmi důležitá

Definitivně rozhodl K. Roztočil

Druhý poločas Karlštejn mohl několikrát vyrovnat, ale vždycky selhal v koncovce. Jak správně zakončit, tak hostujícím fotbalistům ukázali domácí, kteří v 70. minutě přidali důležitou pojistku, ta byla z kopaček "svátečního střelce" Kamila Roztočila, jeho oblouček zpoza šestnáctky dokonal dílo zkázy. Karlštejn nebyl horším týmem, ale doplatil na slabou koncovku.

V příštím kole Karlštejn hraje proti Novému Jáchymovu, Stašov v Broumech.

Report ve spolupráci s panem Sýkorou.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Neodehráli jsme vůbec špatný zápas, bojovali jsme. Ale bohužel jsme se potýkali se slabou koncovkou. Je to škoda, určitě jsme měli na to, abychom si ze Stašova nějaký ten bod odvezli.