2:6
(1:2)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

01.06.2019 17:00

24.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. C, 2018-2019


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Lom doma jasně padl


Branky


9. L. Zach , 58. L. Efler - 39. J. Sýbek (p.) , 43. V. Ivan , 69. J. Sýbek , 75. M. Hrbík , 79. M. Nítek , 89. J. Sýbek
3

Report zaslal a na zápase fotil Miroslav Zaržický. Děkujeme!

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté po poločase vedli

TĚŽCE DOBITÉ BODY Z LOMU. VIKTORIA LOM – KRÁSNÝ DVŮR 2 – 6 ( 1 : 2 ) PRO POVINÉ BODY JELI NAŠI HRÁČI K PŘEDPOSLEDNÍMU CELKU TABULKY LOMU.AČKOLI PAPÍROVĚ SLABŠÍ CELEK MĚL BÝT LEHČÍ PŘEKÁŽKOU NA HŘIŠTI TOMU TAK NEBYLO.DOMÁCÍ PŘEKVAPILI NAŠE HRÁČE KRÁTKÝMI NAHRÁVKAMI NA VLASTNÍ POLOVINĚ A PAK NÁSLEDOVAL RYCHLÝ PŘECHOD DO UTOKU NA SVÉ DVA RYCHLÉ UTOČNIKY.JEDEN TAKOVÝ RYCHLÝ PŘECHOD NAŠE OBRANA V 9.MIN NEZACHYTILA A DOMÁCÍ SE UJALI VEDENÍ.TO ZABRZDILO NÁŠ PŘECHOD DO UTOČNÉ FÁZE A TRVALO DOST DLOUHO NEŽ SME HRU POSTUPNĚ DOSTÁVALI POD NAŠÍ KONTROLU.NĚKTERÉ SLIBNÉ AKCE JSME NEDOKÁZALI DOTÁHNOUT AŽ DO ZDÁRNÉ KONCOVKY NEBO JE ZLIKVIDOVALA DOMÁCÍ OBRANA VČELE S BRANKAŘEM.PRVNÍ RYCHLÝ PŘECHOD SE NÁM POVEDL VE 39.MIN KDYŽ SYBEK POSLAL PŘESNÝ MÍČ ZA OBRANU NA NÍTKA A TEN UNIKL DOMÁCÍ OBRANĚ A ZASTAVIL HO AŽ NEDOVOLENĚ PÁDEM POD NOHY DOMÁCÍ BRANKÁŘ A NÁSLEDOVAL POKUTOVÝ KOP.MÍČ SI NA ZNAČKU POSTAVIL SYBEK A ZPŘEHLEDEM HO PROMĚNIL. BLÍŽIL SE KONEC PRVNÍ PŮLKY A NAŠI HRÁČI SE VÍCE TLAČILI PŘED DOMÁCÍ VELKÉ VÁPNO. VE 43.MIN SE DOSTAL DO STŘELECKÉ POZICE GHEORGHITA A UMISTNĚNOU TVRDOU STŘELOU ZE 20M PŘEKVAPIL DOMÁCÍHO BRANKÁŘE,KTERÝ ANI NESTAČIL REAGOVAT A MÍČ SKONČIL PODRUHÉ V DOMÁCÍ SÍTI.

Hosté si vedení pohlídali

DRUHÁ PŮLKA ZAČLA OPĚT OPATRNĚ Z OBOU STRAN .NAŠI HRÁČI NAZNAČILI ŽE BY CHTĚLI ODSKOČIT SOUPEŘI O DALŠÍ BRANKU,ALE JEJICH PRŮNIKY DO VÁPNA ZATÍM NESKONČILI TAK JAK MĚLI.NAOPAK DOMÁCÍM SE V 58 MIN. OPĚT POVEDLO PŘEČÍSLIT NAČÍ OBRANU A RYCHLÝM POSTUPEM NA BRANKU SE JIM PODAŘILO VYROVNAT.TENTO VÝSLEDEK BYL PRO DOMÁCÍ ASI DOSTAČUJÍCÍ A ZAČALI VÍCE BRANIT Z VLASNÍ POLOVINY A SEM TAM PŘEKOPLI MÍČ NA SVÉHO RYCHLÉHO UTOČNÍKA.V 69 MIN JSME SE OPĚT DOSTALI DO VEDENÍ KDYŽ DO RYCHLÉ AKCE SE DOSTALO NAŠE TRIO HRBÍK,NITEK A SYBEK NA JEDNOHO OBRÁNCE DOMÁCÍCH ASYBEK Z PŘEHLEDEM ZASUNUL MÍČ DO SITĚ.NA DOMÁCÍCH HRÁČICH BYL UŽ PAK VIDET UBYTEK SIL A JEJICH BOJOVNOST Z PRVNÍPŮLKY SE POMALU VYTRÁCELA.NAŠI HRÁČI NĚKOLIKRAT ZAKONČOVALI UTOČNÉ AKCE STŘELOU ,ALE BUD TO BYLO VEDLE NEBO DO BRANKÁŘE.KLID DO NAŠICH ŘAD PŘINESL V 75.MIN HRBÍK KDYŽ JEO STŘELA Z 18.M OPĚT ZAPADLA K TYČI DOMÁCÍ BRANKY A BYLO JASNÉ ,ŽE TĚŽCE VYDOLOVANÉ BODY PŮJDOU PŘECE JEN K NÁM.V 79 MIN SA ZAPSAL TAKÉ NITEK KDYŽ JEHO STŘELU DOMÁCÍ BRANKÁŘ CHYTIL ,ALE VYPADLA MU Z RUKOU ZA JEHO ZÁDA DO BRANKY.TEČKU ZA UTKÁNÍM UDĚLAL OPĚT SYBEK KDYŽ CENTR HRBÍKA PROMĚNIL HLAVIČKOU PŘES CELOU BRANKU A MÍČ ZAPADL POŠESTÉ ZA ZÁDA DOMÁCÍHO BRANKAŘE. Branky: SYBEK 3, HRBÍK,NITEK,GEORGHITA SESTAVA: NEČEK- ŠINÁGL,HROUDA,KALAŠ K,SKLENÁŘ, GERGHITA,ZIKAN,HRBÍK,KALAŠ J. NITEK, SYBEK PŘIPRAVENI: KAFKA, KOPECKÝ,LACKO TRENÉŘI:KUNC, ZARŽICKÝSestavy


SK Viktoria Lom
M. Záruba [-] - R. Doháň [-] , L. Sochor [-] , J. Jediňák [-] , J. Kučera [-] , J. Vencel [-] , P. Filo [-] , J. Vaňo [-] , L. Bureš [-] (76. R. Geroč [-] ) , L. Zach [-] , L. Efler [-] (78. M. Danda [-] )

TJ Krásný Dvůr
V. Neček [-] - M. Šinágl [-] (80. J. Kopecký [-] ) , M. Hrouda [-] , K. Kalaš [-] , J. Sklenář [-] - J. Kalaš [-] (80. J. Kafka [-] ) , M. Hrbík [-] , D. Zikan [-] , V. Ivan [-] - M. Nítek [-] , J. Sýbek [-] -

ŽK: 69. J. Jediňák - 40. M. Hrouda .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Dvorský Vojtěch - KLOUB Lukáš, HOLEC Ladislav.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Rozhovory


Jméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku