21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Třebenice doma vyzrály na Myslibořice

13

Třebenice dokázaly na svém hřišti obrat o body druhé Myslibořice, když zvítězily 3:0

Domácí o gól lepší

Do Třebenic přijely fotbalisté Myslibořic, kteří si v minulém kole upevnili vysokou výhrou 8:1 na půdě rezervního týmu z Okříšek druhé místo tabulky. Třebenice mohly ještě výhrou případně myslet na pomyslnou postupovou příčku. Na podzim se radovaly z výhry Myslibořice po těsné výhře 3:2. Utkání se hrálo za chladnéhoaa deštivého počasí, ve kterém skoro celý poločas hráli prim obrany a také brankáři obou celků drželi akcie na bodový zisk. Až ve 34. minutě kapituloval jako první hostující gólman Ondřej Ošmera , kterého překonal kanonýr Třebenic a nejlepší střelec soutěže Miroslav Furiš a tím poslal domácí barvy za jásotu domácích fanoušků do vedení - 1:0. To byla pro hosty hodně studená sprcha a tento moment mohl klidně být z jedním z rozhodujících momentů tohoto zápasu. Druhý tým tabulky z Myslibořic tak měl v kabině hodně o čem přemýšlet, aby udrželi naději na bodový zisk. Přesto před oběma aktéry zbývala ještě druhá půle, takže nebylo ještě zdaleka nic rozhodnuto.

Domácí ještě skóre navýšili

Také ve druhé polovině byla převaha na domácí straně. Vycházeli ze zabezpečené obrany a ve 47. minutě se přihlásil ke slovu další domácí kanonýr Tomáš Ondráček, kterého branka na 2:0 už znamenala téměř rozhodnutý výsledek. Domácí tým tak v pohodě kráčel k další výhře a v 86. minutě pečeti dobrý výkon celého týmu svou druhou brankou v zápase Miroslav Furiš - 3:0.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, hráč: Do Třebenic jsme zajížděli opět v jiné sestavě a úplně nám to neklapalo.. největším problémem bylo proměňování šancí.. Domácí využili dvou rychlíku, které jsme si nepohlídali a tak jsme nemohli počítat s body z Třebenic.. Chyběla chuť po vítězství...