22.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

FŠ Třebíč další krok k postupu

11. D. Adam , 27. O. Jeřábek , 40. D. Adam , 52. D. Adam , 65. D. Adam , 81. D. Adam
12

FŠ Třebíč si s chutí zastřílela v Náměšti B a po výhře 6:0 se opět přiblížila k IB třídě. V zápase se zaskvěl pěti góly Dominik Adam

Hosté se prosadili hned třikrát

Vedoucí FŠ Třebíč přijela na půdu rezervního týmu z Náměště, která na jaře podává solidní výkony a na domácím hřišti ještě nepokusil hořkost porážky. FŠ Třebíč také v posledních zápasech nabrala slušnou formu, když začala vítězit a pomalu ale jistě se přibližuje vysněnému postupu. Na podzim se radovala z vysoké výhry 5:1 FŠ Třebíč. Samotný zápas se hrál za slušného fotbalového počasí, které přilákalo do ochozů asi osmdesát diváků, kteří se přišli podívat na vedoucí tým soutěže. Po počáteční oťukávané udeřili podle předpokladů právě hosté z Třebíče, které poslal do vedení v 11. minutě Dominik Adam - 0:1. Hosté byli po celou první půli lepší, ale i domácí měli příležitost vyrovnat. Jenže hosté byli v ten den jasně lepší, což vyjádřil další brankou ve 27. minutě, kdy se prosadil Ondřej Jeřábek - 0:2. Jenže střelecký den měl hlavně Dominik Adam, který ve 40. minutě přidal druhou branku a stanovil poločasové skóre na 0:3. První půle tak při kvalitě hostů už rozhodla o tom, že se všechny body po stěhují do Třebíče.

Dominik Adam přidal další tři góly

Druhý poločas tak měl být už jen pouhou formalitou a v 52. minutě to hned potvrdil hattrickem Dominik Adam - 0:4. Hostující útočník byl ale nadále při chutí a v 65. minutě zvedal ruce nad hlavu již po čtvrté - 0:5. Dominiku Adamovi to ale stále nestačilo a v 81. minutě zakončil hostující demolici i pátým gólem v Kováčově síti - 0:6.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: Hráli jsme velmi slušný fotbal, hlavně druhý poločas to bylo na jednu bránu.Já jsem maximálně spokojený.