--

--

Bruntál remízu ubojoval

11

Bez nemocného trenéra Mury odcestovali bruntálští fotbalisté do Hranic na třetí utkání letošního jarního divizního kola. Na dobře připraveném hřišti za krásného slunečného počasí i dobré divácké kulisy začali podle očekávání náporem domácí.

Výborný Zdeněk Studený v brance hostů, však střely z bezprostřední blízkosti v 2. a 13.minutě skvěle zlikvidoval. Potom se hra vyrovnala, ale hrálo se pouze mezi šestnáctkami.

V 32. min. se vydal do sóla Jan Urban, který však byl zastaven jen za cenu faulu.. Míč si postavil Marek Kyselý a střelou z dvaceti metrů nastřelil břevno. Na odražený míč si však naběhl hrající asistent trenéra Jan Krajčovič a hlavou vstřelil vedoucí gól hostů. 0:1.

To byl velký šok pro hráče domácích i jejich diváky a hosté pokračovali v náporu.

V 43.minutě po Kovaříkově sólu střílel Blažek vedle, Hrabovského nebezpečná střela v 45.minutě šla zase nad.

Druhý poločas byl už v režii domácích. Hosté už jen zahrozili po trestném kopu Urbana, ale Tomáš Adamovský ze tří metrů nastřelil jen brankáře.

Potom už se bruntálští jen bránili a bránili a dávali šance domácím.

Ti toho využili a po opakovaných rohových kopech se přesně trefil domácí Marek a v 74.minutě vyrovnal na 1:1.

Nápor domácích v posledních minutách hostující hráči obětavou hrou ubránili a odvážejí si z Hranic vybojovaný bod.

MFK Bruntál
vedoucí mužstva, Josef Krajčovič: Byl to náš asi nejslabší zápas a obrovská dřina, ale nasazení všech hráčů mělo úspěch, a bod si kluci za svoji bojovnost a nasazení zasloužili. ZDROJ: http://www.fcsobruntal.cz

SK Hranice
J. Tomečka [-] - D. Heřmánek [-] , D. Kuchař [-] , P. Šišlák [-] , J. Marek [-] , M. Lasovský [-] (68. J. Nehyba [-] ) , D. Bezděk [-] , M. Kuchař [-] , M. Vyka [-] , R. Kundrát [-] , T. Čáp [-]

MFK Bruntál
Z. Studený [-] - J. Urban [-] , K. Vitoul [-] , T. Adamovský [-] (70. S. Lavrovič [-] ) , M. Kovařík [-] , M. Kyselý [-] , J. Blažek [-] , M. Galus [-] , J. Hrabovský [-] (86. J. Zetek [-] ) , J. Dohnálek [-] , J. Krajčovič [-]

ŽK: 39. M. Vyka , 43. D. Heřmánek - 39. M. Kyselý .
Počet diváků: 186. Rozhodčí: VOJÁČEK Milan - NEJEZCHLEB Miroslav, KULIČKA Radek.