--

14

Všechny tři branky padly v prvním poločase. Po přestávce další góly nepadly.

Domácí po půli vedli

Skóre ve 22. minutě otevřel Michael Palík, který se parádně trefil z přímého volného kopu - 1:0. Hosté za pět minut srovnali. To se po pěkné akci z levé strany hřiště a prudké střílené přihrávce prosadil zakončující Pořízek - 1:1. Vedení Strání ještě do přestávky vrátil útočník Michalec. Ten ve 36. minutě udržel proti přesile míč a z hranice velkého vápna parádním lobem přehodil Pelána - 2:1. Do přestávky už se skóre nezměnilo.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se ve druhé půli snažili o vyrovnání, ale Strání velmi dobře bránilo. Domácí mohli zápas několikrát rozhodnout, ale slibné příležitosti nevyužili, a tak se o těsný náskok strachovali až do konce.

Strání jede v dalším kole do Nových Sadů. Velká Bíteš hraje v Bzenci.

FC Strání
Igor Gúčik (trenér): Kluci odevzdali na hřišti velmi mnoho sil. Chci jim poděkovat za to, jak utkání odmakali. Nechali tam všechno. Soupeř má velmi dobře poskládané mužstvo. Rozdílový hráč byl hlavně Ryan Theodore Whittingham. Borec s ligovou smlouvou čněl nad všemi.