52. Š. Rod , 58. D. Voráč , 70. T. Válek , 73. Š. Rod - 81. J. Ďuríček
12

Rozjeté Nové Sady narazily v Polné, kde propadly ve druhém poločase.

V první půli branka nepadla

První poločas toho necelé stovce diváků moc nenabídl. Hosté hráli v hlubokém obranném bloku a domácím se nedařilo najít recept na to, jak se dostat do šancí. Nakonec byli domácí rádi za to, že hosté nevyužili dva povedené brejky a do kabin se šlo bez branek.

Domácí po poločase rozhodli

Druhá půle otevřela gólová stavidla. V 52. minutě Kavka pěkně vystřelil, Zbořil jeho střelu vyrazil a pohotvý Rod míč doklepl do sítě - 1:0. O šest minut později domácí tým uklidnil Voráč, který do sítě uklidil Rodovu sraženou střelu - 2:0. V 70. minutě byl u branky zase Rod, který tentokrát našel před prázdnou bránou Válka - 3:0. Rod korunoval svůj výkon o tři minuty později, když si našel centr Šerého a pohodlně skóroval - 4:0. Hosté snížili v 81. minutě, když dostal hodně prostoru ve vápně Ďuříček a snížil - 4:1.

Polná jede v dalším kole do Blanska. Nové Sady hostí Břeclav.

Slavoj Polná
Michal Lovětínský (trenér): První půle byla z naší strany špatné. Hosté bránili a byli jsme rádi, že nedotáhli brejk. Poté jsme začali hrát po zemi, a to na soupeře platilo. Hra se zvedla příchodem Marka Šerého.

L. Konrád [-] - Š. Rod [-] , J. Klíma [-] (79. P. Trombelli [-] ) , D. Voráč [-] , J. Fadrný [-] , D. Kavka [-] , T. Válek [-] (71. A. Apfelthaler [-] ) , V. Haala [-] , M. Pecina [-] (46. M. Šerý [-] ) , J. Holub [-] , O. Šourek [-]

FK Nové Sady
J. Zbořil [-] - D. Škoda [-] , M. Popelka [-] , M. Krátký [-] , T. Kopp [-] , K. Boukhatem [-] (51. J. Ďuríček [-] ) , J. Šuba [-] (75. T. Škrabal [-] ) , F. Ždánský [-] (67. P. Pošusta [-] ) , A. Rus [-] , D. Richter [-] , J. Schlimbach [-]

ŽK: 40. T. Válek , 64. J. Klíma , 69. Š. Rod , 82. D. Kavka .
Počet diváků: 94. Rozhodčí: ROSICKÝ Jakub - NEJEZCHLEB Miroslav, HOVORKA Miroslav.