--

Velké Meziříčí schytalo v dohrávce debakl od Rýmařova

15

Poločas byl 1:1, poté ale úřadovala hostující Jiskra a vyhrála vysoko 6:1.

Divoký zápas začali hostující hráči hned v sedmé minutě, kdy se poprvé třepotal míč v síti. Skóre se povedlo otevřít hostujícímu kanonýrovi Tomáši Šupákovi. Ve třiadvacáté minutě přišla první velká šance domácího Velkého Meziříčí. Komínkovu střelu ale zblokoval jeden z obránců Rýmařova. O čtyři minuty později už se ale domácím povedlo odpovědět na úvodní branku Jiskry. Po hezké kombinaci se prosadil Eduard Smejkal. Ve 34. minutě hledal hezkou přihrávkou do vápna Ondruška Hlebu, ale jeden z obránců přihrávku na poslední chvíli překazil a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 1:1.

Ve druhém poločase začala show Rýmařova. V 58. minutě vrátil Jiskře vedení po protiútoku Petr Navrátil. Hned o tři minuty později udeřil tento hráč znovu a i tentokrát se jednalo o branku z protiútoku. Byl to pro ně osmý gól v sezoně a je druhým nejlepším střelcem týmu. V 68. minutě se hosté prosadili po rohovém kopu, když se hlavičkou z prostředka pokutového území prosadil Daniel Dydowicz. O deset minut později už byli domácí zralí na ručník, protože po dalším rychlém protiútoku se prosadil podruhé v zápase nejlepší střelec Rýmařova Šupák, pro nějž to byl jubilejní desátý gól v sezoně. Pět minut před koncem korunoval výhru Rýmařova Pavel Ondruška. Díky vysoké výhře 6:1 se Jiskra dotáhl na čtrnáctý Hulín na rozdíl jediného bodu.

FC Velké Meziříčí
Libor Smejkal - trenér Velkého Meziříčí: Hráči k utkání přistoupili katastrofálně, což souvisí s tím, že máme úzký kádr a není konkurence. Nechápu hráče, že nechtěli absolutně nic předvést, ale hlavní zodpovědnost nesu já.

R. Kruba [-] - P. Mucha [-] , D. Komínek [-] , R. Demeter [-] (71. J. Dufek [-] ) , P. Pokorný [-] (60. P. Mezlík [-] ) , E. Smejkal [-] (71. L. Berka [-] ) , P. Simr [-] , R. Šuta [-] , P. Dolejš [-] , M. Bouček [-] , M. Kriegsmann [-]

SK Jiskra Rýmařov
P. Kameník [-] - L. Kundrátek [-] , J. Kolísek [-] , D. Hleba [-] (34. P. Navrátil [-] ) , P. Ondruška [-] , P. Kundrátek [-] , N. Tilkeridis [-] (81. T. Němec [-] ) , K. Kocúr [-] , M. Furik [-] (83. P. György [-] ) , D. Dydowicz [-] , T. Šupák [-]

ŽK: 46. P. Pokorný , 56. E. Smejkal - 35. J. Kolísek , 52. N. Tilkeridis .
Počet diváků: 386. Rozhodčí: Černoevič Alexandr - MIKESKA Karel, RICHTÁR Jaromír.