22.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Utkání ve Strašicích bylo za stavu 6:0 předčasně ukončeno.

0

Rezerva Zbiroha přicestovala do Strašice pouze se sedmi hráči, utkání bylo v 60. minutě ukončeno, z důvodu minimálního počtu hráčů.

Diváci, kteří se přišli podívat na zápas do Strašic viděli místo fotbalu házenou. Domácí mužstvo si s oslabenými hosty dělalo co chtělo a házenkářsmý stylem obléhalo branku hostujícího brankáře. Ve druhé půli se za stavu 6:0 zranil jeden z hráčů Zbiroha a rozhodčí byl nucen utkání předčasně ukončit. Za domácí se do střelecké listiny zapsali postupně Š. Huttr, domácí brankář Křepela, který skóroval z pokutového kopu, Šlapák V., Laho M., Šípek M. a poslední branku zápasu vstřelil Radek Štych.