8.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Broumy zase vyhrály a odpoutaly se z posledního místa

10

Zápas týmů z dolní poloviny tabulky vyšel lépe pro domácí, kteří se díky výhře odpoutaly z posledního místa tabulky.

Broumy si vytvořily dvoubrankové vedení

Broumy si začínají věřit stále více. Začátek sezóny je nezastihl v dobrém světle, ale v posledních zápasech se jim začíná dařit. To domácí potvrdili i proti Neumětely. Tomáš Choc už v 9. minutě poslal Broumy do vedení. A Daniel Spousta dal na 2:0 do poločasu.

Neumětely už zápas nedokázaly otočit

Ve druhém poločase se ozvaly i Neumětely, kterým se naopak v posledních kolech moc nedaří. V 50. minutě snížil Jakub Laštovička.  A však domácí si v 77. minutě vzali dvougólové vedení zpět M. Štochlem. Ke konci ještě hosté snížili L. Tůmem.

TJ Broumy
A. Šmejkal [-] (46. J. Kopic [-] ) - M. Vlach [-] , J. Čermák [-] , M. Mácha [-] , L. Jirásek [-] , . Choc [-] , D. Spousta [-] , L. Šimáček [-] , M. Karásek [-] , M. Knoll [-] , O. Novák [-] (60. M. Štochl [-] )

SK Horymír Neumětely
K. Hlavín [-] - J. Konopásek [-] (66. J. Spousta [-] ) , J. Plot [-] (74. V. Bláha [-] ) , M. Vršecký [-] , K. Hejduk [-] , J. Šebek [-] , V. Košťálek [-] , L. Tůma [-] , J. Laštovička [-] , M. Kocman [-] , L. Konopásek [-]

ŽK: 25. L. Jirásek , 35. M. Karásek - 92. K. Hlavín .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: HÁJEK Václav - VLACHOPULOS Patrik, VLACHOPULOS Achileas.