8.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Tlustice si doma poradila s Karlštejnem

4. P. Ungr (p.) , 40. P. Ungr , 69. J. Keckstein
10

Tlustice zvládla další zápas a stále ještě neprohrála. Dvěma góly se blýskl P. Ungr.

Domácím pomohla rychlá branka

Karlštejn po celou dobu bojoval a byl důstojným soupeřem. Bohužel pro hosty jeden z jejich hráčů zahrál ve vápně rukou a odpískanou penaltu proměnil P. Ungr. Poté Tlustice ještě dvakrát zahrozila. Ve 40. minutě to byl opět P. Ungr, který si převzal míč a nedal brankáři šanci.

Tlustice si dokráčela pro další výhru

Druhý poločas byl vyrovnaný, hosté se dostávali na dostřel domácí branky. Tlustice ale také dokázala zahrozit, především Bláhova hlavička do tyče. V 69. minutě po rohu dal na 3:0 hlavou Jiří Keckstein.

TJ Karlštejn
Michal Šaman, hráč: Vývoj zápasu hodně ovlivnil rychlý gól domácích z penalty. Tím se dostali psychicky do pohody a v první půli jsme se vůbec nechytali, chyběl nám pohyb, důraz, rychlost, po chybě v rozehrávce jsme navíc znovu inkasovali. Do druhé půle jsme sice hru zlepšili, trefili jsme břevno a vytvořili si i další šance, ale Tlustice pak z rohu udeřila potřetí a bylo po zápase. Domácí vyhráli zaslouženě, nám chyběl týmový výkon, hodně jsme hráli individuálně, s takovým přístupem se těžko dá uspět.