8.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Drozdov porazil Žebrák a předskočil je v tabulce

21. A. Vodička , 39. V. Štochl , 84. M. Voráček (p.) - 90. A. Vokáč
10

Šlágr kola vyšel lépe pro domácí Drozdov, který se díky této výhře nad Žebrákem dostal na třetí místo.

A. Vodička opět otevřel skóre

Početná divácká kulisa byla viděna v Drozdově. Diváci se určitě nenudili. Už ve 21. minutě poslal domácí do vedení Alex Vodička, který ukazuje výbornou formu. Před poločasem ho napodobil V. Štochl. Zápas se hrál ve větším tempu a oba týmy ukázaly, proč jim patří horní příčky.

Hosté dokázali snížit až v poslední minutě

Druhý poločas byl od domácích o trochu opatrnější, což se jim vyplácelo. Navíc v 84. minutě Michal Voráček proměnil pokutový kop – 3:0. V nastaveném čase už jen kosmeticky upravil Adam Vokáč na 3:1.