4.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Chyňava zabrala a poráží Stašov

17. J. Čeřovský , 22. J. Hebeda , 31. J. Hebeda (p.) , 47. J. Buncík - 3. M. Fiala , 65. T. Carván (p.)
6

Chyňava před dvěma dny zvládla pohárový zápas, na který chtěla navázat i proti Stašovu, což se jí povedlo a může vzhlížet k lepším zítřkům.

Chyňava otočila průběh zápasu

Chyňava nemá nejlepší vstup do soutěže, v týdnu zvládla pohárový zápas, a tak byla na Stašov dobře naladěna. Stašov měl ale snový začátek a už ve 3. minutě se dostal do vedení. Domácí nerezignovali a dostali se do tempa. Vedení zvrátili na svou stranu po gólu Jakuba Čeřovského a dvě branky přidal Jaromír Hebeda – 3:1.

Domácí si vedení pohlídali

Začátek druhého poločasu byl pak snový pro Chyňavu, když se už ve 47. minutě trefil Jan Buncík – 4:1. Stašov potom stihl jen snížit v 65. minutě, když pokutový kop proměnil Tomáš Carván – 4:2. Chyňava zvládla důležitý zápas a bodově se dotáhla do středu tabulky.