3.kolo, Středočeský | Beroun | Okresní přebor , 2018-2019

--

Tlustice přehrála Drozdov hlavně ve druhém poločase

23. V. Štochl , 89. J. Marek - 44. P. Ungr , 56. J. Keckstein , 71. M. Jelen , 74. M. Říha , 90. L. Jirouch
4

Tlustice zavítala na hřiště do Drozdova, v prvním poločase se týmy rozešli po jedné brance, poločas druhý už byl v režii první Tlustice.

Oba týmy po jedné brance

Před Drozdovem stál těžký úkol – zastavit Tlustici. Domácí měli motivaci se dotáhnout do lepší poloviny tabulky, ale proti nim stála dosud neporažená Tlustice. První branku vstřelili domácí, konkrétně Vojtěch Štochl ve 23. minutě a už se zdálo, že domácí vyhrají první poločas, ale ve 44. minutě se prosadil Pavel Ungr. Do kabin se šlo tedy za stavu 1:1.

Domácí nestihli zareagovat na rychlé góly hostů

Druhou polovinu už favorizovaní hosté začali mnohem lépe a v 56. minutě poslal hosty do vedení Jiří Keckstein. Domácí s tím chtěli něco provést, ale to je stálo dvě branky v jejich síti, za hosty dával Martin Jelen a Michal Říha. Drozdov podával sympatický výkon a byl odměněn druhým gólem v 89. minutě. Konečné slovo měli ale hosté, za které se v 90. minutě prosadil Ladislav Jirouch – 2:5.