8.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Úněšov poprvé zvítězil i na domácím hřišti

15. M. Meszáros (p.) , 23. P. Eger , 48. M. Hlous , 76. P. Eger
18

Fotbalisté Úněšova pravidelně přiváželi body ze hřišť soupeřů, ale doma stále ne a ne zvítězit. To hráči Slávie změnili až v 8. kole, když své fanoušky potěšili výhrou 4:0 nad Kdyní. Dvěma góly se na ní podílel Patrik Eger.

Úněšov nasměrovali za výhrou Meszároš a Patrik Eger

Nováček z Úněšova stále čekal na první vítězství na domácím hřišti a také v úvodních minátách duelu s Kdyní hrál spíše soupeř. Domácí se ale rychle oklepali a po čtvrthodině hry navíc dostlai možnost zahrávat pokutový kop, který proměnil Michal Meszároš. Ve 23. Minutě se navíc prosadil také kapitán mužstva Patrik Eger a Slávia vedla 2:0. Domácí se poté definitivně uklidnili a diktovali tempo hry. Další šance už ale v prvním poločase nevyužili, za což mohli hosté děkovat především brankáři Horáčkovi.

Domácí se prosadili ještě dvakrát

Také ve druhém dějství byl Úněšov lepším týmem. Hned po přestávce přidal třetí domácí gól Michal Hlous a o vítězi utkání bylo prakticky jasno. Další šance slávistů pak pochytal Horáček, ale ani on už čtvrthodiny před koncem nemohl zabránit ve skórování Patrikovi Egerovi. Úněšov tak zvítězil vysoko 4:0 a potěšil své fanoušky první domácí výhrou v sezóně.

TJ Slavia Úněšov
Jakub Křehlík (hrající trenér): Až na prvních pět minut, kdy jsme asi ještě byli duchem v kabině, jsme měli zápas pod kontrolou. Konečně jsme ukázali fanouškům, že i na domácím hřišti dokážeme vyhrávat. Velice nám k tomu pomohla dvojice Patrik Eger a Michal Meszároš, kteří byli k nezastavení a nebýt hostujícího brankáře, mohlo být skóre ještě vyšší.

J. Vacín [-] - Z. Hlous [-] , J. Křehlík [-] (66. D. Vávra [-] ) , M. Lakó [-] , M. Hlous [-] - D. Randa [-] , M. Meszáros [-] (80. F. Kovařík [-] ) , J. Mižár [-] , E. Eger [-] - P. Eger [-] , J. Šebek [-] (78. E. Paulfranz [-] ) -