8.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2018-2019

--

Jízda Chodové Plané pokračuje, vyhrála už posedmé v řadě!

11. J. Pelán , 22. R. Táborek , 33. P. Chval , 53. R. Táborek , 61. P. Chval , 73. B. Soukup , 87. R. Táborek - 59. M. Gabriel , 76. M. Gabriel (p.) , 80. P. Selnar
18

Fotbalisté Chodové Plané mají výbornou formu, kterou tentokrát odnesly Krchleby. Nováček soutěže inkasoval hned sedmkrát, na což dokázal odpovědět jen třemi góly. Druhým hattrickem v řadě se blýskl René Táborek.

Ve výborné formě hrající Chodová Planá přivítala nováčka z Krchlebů a začala zostra. Do vedení šli domácí už v 11. minutě, o což se postaral Jindřich Pelán a také další průběh první půle patřil domácím. Do přestávky tak náskok Chodovky navýšili René Táborek a nejlepší střelec soutěže Pavel Chval.

Po změně stran začali opět lépe domácí a v 53. minutě zvýšil René Táborek už na 4:0. Poté se prosadili i hosté, trefil se jejich nejlepší hráč Marek Gabriel, ovšem na tuto trefu odpověděl po hodině hry Pavel Chval. Na 6:1 pak upravoval Bohuslav Soukup a pak přišly na řadu opět Krchleby. Nejprve korigoval z penalty znovu Marek Gabriel a na rozdíl tří gólů snižoval střídající Patrik Selnar. Tři minuty před koncem však zkompletoval druhý hattrick v řadě René Táborek, který završil skóre utkání na 7:3. Chodová Planá tak zvítězila už posedmé v řadě a v tabulce ji patří třetí místo.

TJ Slavoj Chodová Planá
Jiří Abramčuk (hráč): : Máme šňůru, kdy se nám daří vše, na co sáhneme. Trenér na kluky apeloval, aby si dali pozor na začátky, které máme všelijaké. Od začátku se to ale vyvíjelo super, dávaly jsme i góly. Až ve druhém poločase jsme začali hrát vzadu profesorský fotbal, udělali dvě chyby a soupeř toho využil ke snížení, nejinak to byl jednoznačný zápas. Výborně opět zahrál René Táborek, který k nám přišel ze III. třídy. Dal už druhý hattrick po sobě a s klukama jsme si dělali legraci, že cesťáky nebudeme dávat jemu, ale budeme je házet rovnou do kasičky, aby měl na dokopné na zaplacení poplatků za hattricky (smích).

K. Petrželka [-] - D. Hanko [-] (71. R. Seitz [-] ) , V. Benedikt [-] (78. J. Ščasnár [-] ) , P. Chval [-] , J. Pelán [-] , B. Soukup [-] , T. Sykal [-] , R. Ovčačík [-] , R. Táborek [-] , J. Plecitý [-] (65. M. Mikulík [-] ) , K. Hrdinka [-] (58. J. Abramčuk [-] )

SK Krchleby 1921
T. Kasl [-] - F. Roth [-] (71. F. Geiger [-] ) , M. Gabriel [-] , T. Krejčí [-] (51. M. Doležal [-] ) , M. Kolář [-] (75. P. Selnar [-] ) , T. Ježek [-] , L. Sekereš [-] , V. Všechovský [-] , T. Vítek [-] , P. Bláha [-] , P. Farkaš [-]

ŽK: 45. V. Benedikt - 51. M. Kolář , 53. F. Roth .
Hráči zápasu: R. Táborek , P. Chval - M. Gabriel .
Počet diváků: 91. Rozhodčí: NESVADBA Karel - KUNC Stanislav (N), ROTH Zbyněk (N).