7.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2018-2019

45. T. Tengl , 66. T. Tengl , 78. T. Tengl - 10. D. Římanek , 48. Š. Kutil
19

Milevský tým se ujal brzy vedení, ale do poločasu bylo srovnáno

Milevsko bylo v úvodu velice aktivní a ujalo se vedení

Milevsko je prozatím jediný tým skupiny, který si nepřipsal ani jeden bod. Tuto negativní bilanci přijelo změnit na hřiště do Čtyřech Dvorů. Do zápasu vstoupilo Milevsko velice aktivně a dalo rychlou branku. Římanek otevřel skóre z přímého kopu dalekonosnou střelou již v 10.minutě utkání 0:1. Domácí si vytvořilí odpověď na úvodní branku ihned v zápětí, ale Janeček šanci v podobě pokutového kopu zahodil. Domácí se i tak dostávali do tlaku a Milevsko v určitém časovém intervalo tlačilo. Nutno podotknout, že brankář svůj tým držel na nohou. V tomto utkání doslova zářil Tengl, který dnes určitě vstal pravou nohou ! S obránci hostí se nejdřívě seznamil pár kličkami a první příležitost nevyužil. Ke konci prvního poločasu se však už radoval. Rachač unikl po pravé straně, míč dal pod sebe a Tengl trefil poprvé 1:1.

Tengl o sobě dal ještě dvakrát vědět a zajistil výhru

Začátek druhého poločasu byl doslova kopií toho prvního. Milevsko vsítilo opět rychlou branku zásluhou Kutila ve 48. minutě 1:2. To bylo ze strany hostí však na dlouho vše. Čtyrák převzal otěže do svých rukou a soupeře začal znovu tlačit a pálit jednu šanci za druhou. Milevský brankář si tak na práci nemohl ztěžovat, ale předváděl opravdu skvělý výkon. Ani ten ovšem nezabránil druhé brance, kterou přidal Tengl z malého vápna 2:2. Čterák se snažil strhnout vedení na svojí stranu a to se mu podařilo v 78.minutě, kým jiným než opět Tenglem. Rachač centroval a Tengl na dvakrát překonal brankáře 3:2. Milevsko zápas nezabalilo a hrálo se kvalitně až do hvizdu rozhodčího. Čtyrák si tak připisuje cenné vítězství, z jejich strany rozhodně nešlo o jednoduché utkání. Milevsko však provází smůla i nadále a čeká na své první body do tabulky.

SK Čtyři Dvory České Budějovice
Tomáš Vajo - hráč: Soupeř dnes hrál hezký fotbal a nebylo to jednoduché utkání, navíc brankář chytal opravdu dobře. Nakonec se nám podařilo zvrátit vítězství na naší stranu ! Hráči zápasu jsou Rachač s Tenglem

R. Vosejpka [-] - M. Matušek [-] , F. Král [-] , P. Janeček [-] , P. Váňa [-] , D. Maruška [-] (73. R. Bíba [-] ) , T. Tengl [-] (90. M. Strnad [-] ) , T. Vajo [-] , M. Rachač [-] , L. Nečekal [-] , D. Sobolík [-]