12.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

22. T. Vocílka , 26. F. Kment , 37. F. Kment , 39. J. Veselý , 44. D. Kutiš , 77. T. Pechánek - 46. D. Betuštiák , 83. Z. Lhotka (p.)
3

V Ratibořských Horách bylo po poločase jasno.

Domácí po půli vedli

I ve druhém utkání jarní části jsme nastoupili na domácím hřišti. Přivítali jsme mužstvo SK Tučapy a naším cílem bylo naplno bodovat. Od začátku utkání jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu a vypracovali jsme si i řadu gólových šancí, bohužel ale bez gólového efektu. Vedení jsme se ujali až ve 22. minutě po tvrdé střele Antonína Fišera, kterou brankář vyrazil a Tomáš Vocílka otevřel skóre utkání. Tato branka nás uklidnila a do konce poločasu jsme skóre utkání navýšili dalšími čtyřmi góly až na 5:0, čímž bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto.

Domácí si vedení pohlídali

I ve druhém poločase jsme chtěli v tomto výkonu pokračovat, ale hned v první minutě jsme inkasovali první branku. Hra poté upadla do průměru a utkání se již pouze dohrávalo. My jsme v 77. minutě zvýšili na 6:1 a náš soupeř v 83. minutě brankou z penalty upravil výsledek na konečných 6:2. Hráčům děkuji zejména za první poločas a za kolektivní výkon. Děkuji též našim divákům, kteří nás opět přišli podpořit v hojném počtu. V našem dalším utkání nastoupíme v sobotu 13.4. od 13.00 hodin na hřišti Sokola Želeč B.

Na zápase fotil a report zaslal Pavel Chamra. Děkujeme!